Trwa ładowanie...
d3erly6

Wampiry na rolkach przejadą przez stolicę. Charytatywna akcja Nightskating Warszawa

Już 26 maja Nightskating Warszawa, we współpracy z ogólnopolską akcją honorowego krwiodawstwa, Wampiriada, przeprowadzi „krwawy” przejazd – Wampirolki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wampiry na rolkach przejadą przez stolicę. Charytatywna akcja Nightskating Warszawa
d3erly6

*Rolkarze przebrani na biało-czerwono przejadą wieczorem przez centrum Warszawy. Oprócz szerzenia sportowej pasji, organizatorzy i uczestnicy tej wyjątkowej edycji Nighskating Warsaw będą zachęcać do oddawania krwi w ramach ogólnopolskiej akcji Wampiriada. *

Wampiriada to coroczny projekt Niezależnego Zrzeszenia Studentów organizowany na terenie całej Polski. Członkowie tej organizacji przy współpracy z Regionalnymi Centrami Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa organizują wydarzenia, podczas których chętni mogą oddać krew w wyspecjalizowanych krwiobusach.

Tym razem do akcji dołączył się Nighskating Warsaw. Pasjonaci jazdy na rolkach stworzyli krwisty przejazd, który odbędzie się 26 maja i wystartuje o godziny 21. Zbiórka jest planowana od godziny 19:30, na placu obok pomnika Mikołaja Kopernika, na Krakowskim Przedmieściu.

d3erly6

Trasa przejazdu obejmie: Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Aleja Solidarności – Okopowa – Leszno – Górczewska -Powstańców Śląskich – gen. Stanisława Maczka – Powązkowska – Dzika – Aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście. Łączny dystans: 22 km.

Strój biało-czerwony i sprawne rolki są obowiązkowe! Jako że organizatorzy Nightskating Warsaw ocenili trasę w ich skali trudności jako średnią (ze względu na to, że mogą pojawić się min. większe wzniesienia, podjazdy i zjazdy z wiaduktów) wymagane jest, by wśród uczestników przejazdu znalazły się osoby, które pewnie się czują na rolkach i potrafią sprawnie hamować.

Regulamin imprezy i więcej informacji na stronie Nightskating Warsaw.

Przeczytajcie też: Uroczystość "Bożego Ciała": procesje i zmiany tras komunikacji miejskiej

Podziel się
d3erly6

Podziel się opinią

Share

d3erly6

d3erly6