Trwa ładowanie...

Wardęga zatrzymany przez policję. W stroju Vadera szarpał się w metrze z pasażerem [WIDEO]

Znów będzie miał kłopoty z prawem?

Wardęga zatrzymany przez policję. W stroju Vadera szarpał się w metrze z pasażerem [WIDEO]
d3523af
d3523af

W warszawskim metrze doszło do nietypowego zatrzymania. Policja wspólnie z ochroną schwytała Lorda Dartha Vadera. Po zdjęciu kostiumu okazało się, że jest nim popularny, warszawski komik Sylwester Wardęga .

Popularnego Youtubera zatrzymano z powodu domniemanej awantury, do której miało dojść w miniony poniedziałek w wagonie podziemnej kolejki. Wardęga miał szarpać się w metrze ze starszym panem. Jak się okazało później, mężczyzna okazał się jego współpracownikiem.

Na filmie zamieszczonym w serwisie Youtube możemy zobaczyć,jak funkcjonariusz Straży Ochrony Metra wyciąga z wagonu na stacji Centrum Lorda Dartha Vadera z "Gwiezdnych Wojen". Towarzyszący mu mężczyzna z kamerą również ostał wyprowadzony.

Youtuber na warszawskich ulicach wiele razy wywoływał zamieszanie swoimi licznymi przebierankami. Był już Spidermanem, Supermanem i Samarą Morgan z "The Ring". Z bardzo pozytywnym odbiorem spotkało się też ostatnie nagranie, w którym vloger w przebraniu św. Mikołaja rozdaje ubrania bezdomnym. Wcześniej popularność przyniósł mu też słynny "trening policjantów" . Kilka razu z powodu swojej twórczości, miał kłopoty z prawem.

d3523af

Warto też dodać, że jego filmik o psie-pająku został najpopularniejszym filmem świata na YouTubie w 2014 roku. Wygrał z reklamą Nike i słynnym pierwszym pocałunkiem z kampanii marki odzieżowej. Nagranie warszawiaka miało 120 milionów wyświetleń i nie ma sobie równych na całym świecie.d3523af
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3523af