Trwa ładowanie...

WARSAW FASHION WEEKEND

W dniach 13-14 kwietnia w SOHO FACTORY odbędzie się największa impreza modowa stolicy!
Share
WARSAW FASHION WEEKEND
d34ndnv

Po świętach wielkanocnych czas na niezwykłe zakupy! W weekend 13-14 kwietnia na Mińskiej 25 w Warszawie odbędzie się największa stołeczna impreza modowa, podczas której będzie możliwość nie tylko oglądania wyjątkowych kolekcji, ale też ich zakupu po okazyjnych cenach, nawet o 70 % niższych! Będzie w czym wybierać, ponieważ impreza skupi najlepszych projektantów z Polski i ze świata.

Warsaw Fashion Week to nie tylko zakupy - to również niezwykłe pokazy mody. W tym roku na wybiegu pojawią się kolekcje domów mody z Polski oraz gościa specjalnego z Hiszpanii.

Podczas imprezy będzie można również zasięgnąć porady stylistów oraz dowiedzieć się o nowych trendach w makijażu i fryzurach.

d34ndnv

Imprezę uatrakcyjni koncert znanych i cenionych gwiazd polskiej sceny muzycznej pod hasłem Fashion Rock. Na scenie usłyszymy polski zespół ROAN, Natalię Lubrano oraz Ramonę Rey. Zagrają oni podczas sobotniego eventu w SOHO Factory. Przy muzyce na żywo zostaną zaprezentowane najlepsze kolekcje, w tym hiszpańskiego gościa specjalnego, Alexisa Reyna.* Dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz Fundacji Rak'n'Roll.*

W trakcie zakupów będzie można zrobić sobie małą przerwę na filiżankę kawy, drinka lub lampkę wina podczas degustacji. Można będzie wziąć udział w jednym z wielu konkursów, które odbywają w trakcie imprezy i wygrania wartościowych nagród.

Warsaw Fasion Week: 13 - 14 kwietnia 2012* Miejsce: SOHO FACTORY, ul. Mińska 25, Warszawa*

**Prowadzące – Joanna Horodyńska i Ada Fijał**

d34ndnv

GODZINY OTWARCIA:

Piątek, 13 kwietnia - Opening night - pokazy projektantów z Hiszpanii i dzień zakupów* g. 17:00 – 23:00* Wstęp tylko dla posiadaczy specjalnych zaproszeń lub karty VIP, którą można nabyć na stronie * Warsaw Fashion Weekend*

*Sobota 14 kwietnia - Pokazy projektantów z Polski, koncert Fashion Rock i dzień zakupów g. 11:00 - 23:00. *

d34ndnv

Podziel się opinią

Share
d34ndnv
d34ndnv