Trwa ładowanie...
dfxxaa4

Warsaw Fetish Day 2014 i Fetyszomania

Już w sobotę 4 października
Share
Warsaw Fetish Day 2014 i Fetyszomania
dfxxaa4

Targi WFD2014 odbędą się w sobotę 4 października 2014 roku w klubie " Wypieki Kultury " w godzinach od 10:00 do 20:00. W tym czasie będziecie mieli okazję zapoznać się z wyjątkowymi produktami, porozmawiać w cztery oczy z ich twórcami lub przedstawicielami firm, które reprezentują.

Czytaj też: Warszawianki chętnie kręcą porno!

Na targach będzie można obejrzeć i nabyć stroje fetish, akcesoria BDSM, meble i wyposażenie studia, gadżety erotyczne, oraz wiele innych ciekawych i niegrzecznych zabawek - zapowiadają organizatorzy. Będzie też ponoć okazja do zamówienia lub spersonalizowania najbardziej ekstrawaganckiej zabawki. Dla pierwszych gości przewidziano ciekawe podarunki i promocje.

dfxxaa4

Wypieki Kultury, ul. Stolarska 2/4

Wstęp: 10 zł, bilety do kupienia tylko w dniu imprezy.

Wieczorem, po targach odbędzie się Fetyszomania 2014. Impreza ta stała się prekursorem nowatorskiego spojrzenia na imprezy "klimatyczne" w naszym kraju. To impreza dla ludzi z określonymi pasjami, świadomymi swoich potrzeb i upodobań, a także szanujących pasje i upodobania innych. Podczas imprezy odbędzie się m.in. pokaz burleski, pokazy dominacji femdom, a także konkursy i zabawy z nagrodami.

Więcej informacji: warsawfetishday.wix.com

dfxxaa4

Podziel się opinią

Share
dfxxaa4
dfxxaa4