Trwa ładowanie...
d6nitpw

"Warsaw in my eyes" [NIEZWYKŁE ZDJĘCIA]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Warsaw in my eyes" [NIEZWYKŁE ZDJĘCIA]
d6nitpw

Autorką zdjęć, które wam prezentujemy jest*Ewa, mieszkająca w stolicy od 12 lat. - Tu żyję, pracuję i tu znalazłam najlepszych przyjaciół. Uwielbiam rytm tego miasta, jego specyficzny klimat i to, jak dynamicznie się zmienia.* - mówi WawaLove.pl.

- Przez wiele lat mieszkałam przy tętniącym życiem Placu Zbawiciela – właściwie w centrum wydarzeń - i nie wyobrażałam sobie mieszkać w innym miejscu. Parę miesięcy temu Ewa przeprowadziła się "na o wiele spokojniejszą" Pragę Południe i choć okazało się, że to miejsce klimatycznie i wizerunkowo zupełnie inne, jest również szalenie ciekawym miejscem do życia i eksplorowania.

- O ile barwne życie miejskie interesuje mnie od dawna i chętnie biorę w nim udział, to zdjęcia w miejskich przestrzeniach zaczęłam robić stosunkowo niedawno – 1,5 roku temu. Ewa fotografuje codzienność - to, co mija na co dzień, np. w drodze do pracy lub podczas włóczęgi ze znajomymi. Czasem wystarczy ciekawy refleks świetlny by poczuć inspirację do wykonania zdjęcia. A obiekty… zwykle znajdują się same.
Zobaczcie jej zdjęcia!

d6nitpw

Podziel się opinią

Share

d6nitpw

d6nitpw