Trwa ładowanie...

Warsaw Tattoo Convention 2018

Warsaw Tattoo Convention to odbywająca się w stolicy konwencja tatuażu o międzynarodowej renomie. Kolejna, 6. edycja Warsaw Tattoo Convention odbędzie się już 13 i 14 na stadionie miejskim Legii Warszawa.

Warsaw Tattoo Convention 2018Źródło: Facebook.com, fot: Warsaw Tattoo Convention
d17falw
d17falw

CZYM JEST KONWENT TATUAŻU?

Konwent tatuażu to otwarte dla odwiedzających spotkanie osób związanych z branżą tatuatorską. W czasie imprezy, w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni wystawienniczej, tatuatorzy wykonują wzory na żywych modelach. Prace artystów biorących udział w konwencie wystawiane są w różnych kategoriach konkursowych, po to by jury złożone z cenionych specjalistów z branży wybrało najciekawsze wzory. Imprezie towarzyszy zwykle szereg dodatkowych atrakcji, wśród których wymienić można warsztaty, koncerty czy pokazy.

WARSAW TATTOO CONVENTION

Od 2013 roku ściąga mistrzów z całego świata każdorazowo na miejscu spotkać można między 300, a 350 artystów. To unikatowe na skalę krajową spotkanie osób związanych ze sztuką tatuażu artystycznego, żadna konwencja w kraju nie przyciąga tak wiele światowych sław. Obok zagranicznych gości pracują najbardziej cenieni tatuatorzy z kraju, także ci, którzy kształtowali polską scenę tatuażu. Za organizację imprezy odpowiedzialni są właściciele dwóch uznanych salonów - mowa tu o Dominiku Parurze (Azazel) i Sebastianie „Juniorze” Jaryszku (JuniorINK).

MYŚL PRZEWODNIA

Warsaw Tattoo Convention powstał w myśl założenia, że stolica zasługuje na event światowej klasy. W ślad za najbardziej prestiżowymi eventami z branży Warsaw Tattoo Convention od pierwszej edycji stało się miejscem spotkań najzdolniejszych artystów z różnych zakątków globu. To dla nich okazja do wymiany doświadczeń i know-how, wzajemnego inspirowania się i nawiązywania relacji nie tylko na stopie zawodowej, ale i osobistej. Nie każdy będzie miał szansę pojawić się na Warsaw Tattoo Convention. Starannie dobrany skład wystawców przekłada się na wysoki poziom artystyczny imprezy. Każda z wystawianych w konkursie prac to dzieło sztuki utrwalone na ciele za pomocą tuszu i igły, dlatego wybór najciekawszych tatuaży jest dla jury nie lada wyzwaniem. To wydarzenie stworzone również z myślą o miłośnikach ozdabiania ciała.

Konkursy w 9 kategoriach:

  • Tatuaż duży kolorowy (BIG COLOR TATTOO)
  • Tatuaż mały (SMALL TATTOO)
  • Tatuaż realistyczny (REALISTIC TATTOO)
  • Najlepszy tatuaż soboty (WARSAW TATTOO BEST OF SATURDAY)
  • Tatuaż duży szary (BIG GREY TATTOO)
  • Tatuaż autorski (AUTHOR’S TATTOO)
  • Kroki, kreski i ornamenty (DOTS, LINES AND ORNAMENTS)
  • Kompozycja kobieca (FEMALE COMPOSITION)
  • Najlepszy tatuaż niedzieli (BEST OF SUNDAY)
d17falw

ATRAKCJE DODATKOWE

Koncert: ZOUZY
*Pokaz: *
NATALII (Historie pisane na piasku),
Agnieszka Marczak, kobieta-wąż,
Balet alternatywny.

BILETY

Zgodnie z cennikiem za bilet jednodniowy (sobota lub niedziela) zapłacić będzie trzeba 35 zł, za karnet dwudniowy 45 zł. Pula tańszych biletów jest limitowana. Mimo, że przedsprzedaż trwa do 12 października, może okazać się, że wejściówki w promocyjnej cenie zostaną wykupione wcześniej.

Ci którzy nie zdążą z wcześniejszym zakupem biletów, będą mogli nabyć je przed wejściem na teren festiwalu – wówczas zapłacą 45 zł za jeden dzień i 65 zł za dwa dni uczestnictwa w imprezie.

Dzieci do 13 roku życia mogą wziąć udział w imprezie za darmo.

d17falw

Bilet możesz kupić TUTAJ

Zobacz także: Piotr Liroy jednoznacznie o blokowaniu "Kleru”. "Nie można sztuki zakazywaći

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d17falw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17falw