Trwa ładowanie...
d44ych8

Warszawa. 60-latek chciał zabić konkubinę

Policjanci z komendy na Ochocie zatrzymali mężczyznę, który usiłował zabić konkubinę. Usiłowanie zabójstwa jest przestępstwem zagrożonym karą nawet dożywotniego więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Mężczyzna chciał zabić swoją konkubinę
Warszawa. Mężczyzna chciał zabić swoją konkubinę (Policja)
d44ych8

Policjanci z komendy na Ochocie otrzymali informację, że na ul. Włochowskiej znajduje się pobita 62-latka. Po kilku minutach stawili się na miejscu. Podeszła do nich kobieta ze śladami pobicia na ciele. Z ustaleń wynikało, iż sprawcą pobicia był jej konkubent i towarzysząca mu kobieta. Policjanci przekazali pokrzywdzoną załodze pogotowia ratunkowego.

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawców. Po chwili zauważyli osoby, które odpowiadały rysopisom poszukiwanych. Poszli za nimi w rejon działek przy ul. Włochowskiej. 38-latka próbowała uciekać, ale została obezwładniona. Widząc co się dzieje 60-latek zaatakował policjantów. Również został obezwładniony.

Na miejscu był też inny mężczyzna. W tym samym czasie skierował się do radiowozu i uszkodził jego drzwi. Jeden z policjantów podbiegł do niego. Wtedy 49-latek ruszył w kierunku jednej z działek, na której znajdowały się dwa psy i otworzył furtkę.

d44ych8

Mężczyzna polecił psom zaatakować funkcjonariuszy. Policjant wobec zwierząt musiał użyć gazu. Po odparciu ataku psów na miejsce przyjechała kolejna załoga policji. Mężczyźni oraz kobieta zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Ustalono, że 60-latek uderzał pokrzywdzoną, również siekierą. Bezpośrednio naraził ją na utratę życia.

Policjanci z Ochoty przedstawili 49-latkowi zarzut uszkodzenia mienia. Przyznał się do zarzutu i dobrowolnie poddał się karze. 38-latka za udział w pobiciu została poddana pod dozór policji.

Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa oraz pobicia przy użyciu niebezpiecznego przedmiotu. Wobec 60-latka sąd na wniosek prokuratora zastosował najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Może mu grozić kara nawet dożywotniego więzienia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d44ych8

Podziel się opinią

Share
d44ych8
d44ych8