Trwa ładowanie...

Warszawa. Akcja CBŚP. Nielegalna produkcja leków na Ursynowie zlikwidowana

W ręce funkcjonariuszy wpadł poszukiwany od pięciu lat 28-latek, który na Ursynowie zajmował się produkcją i sprzedażą fałszywych leków w Internecie. Oferowane przez mężczyznę środki miały działać odchudzająco, anabolicznie, a także leczyć ciężkie choroby np. nowotwory czy schorzenia wątroby lub krążenia.

Share
Warszawa. Akcja CBŚP. Nielegalna produkcja leków na Ursynowie zlikwidowana
d1q755z

Jak przekazało w poniedziałek 10 sierpnia Centralne Biuro Śledcze Policji, w Warszawie doszło do zatrzymania mieszkańca województwa świętokrzyskiego, który w jednym z mieszkań na Ursynowie produkował leki dostępne na receptę oraz sterydy. 28-latek miał później sprzedawać środki w sieci. Mężczyzna oklejał medykamenty etykietami z nazwą handlową, hologramem i opisem "leku".

Warszawa. Poszukiwany od pięciu lat dwoma listami gończymi

Mieszkaniec województwa świętokrzyskiego był od pięciu lat poszukiwany dwoma listami gończymi w związku z wcześniejszymi sprawami dotyczącymi oszustw internetowych. Jak donosi CBŚP, swoją ostatnią działalność mężczyzna próbował ukryć w sieci używając do tego specjalnych aplikacji. Dodatkowo zatrzymany posługiwał się podrobionymi dokumentami i miał kilka fałszywych kont bankowych.

28-latek został ujęty przez służby, gdy wychodził z jednej z placówek medycznych na terenie Warszawy.

d1q755z

Zobacz także: Nootropy. Pobudzające leki nie dla każdego

Warszawa. "Śledczy odkryli kompletną linię produkcyjną tabletek"

"W trakcie przeszukania wynajętego przez niego domu, policjanci odkryli kompletną linię produkcyjną nielegalnych farmaceutyków wraz z urządzeniami służącymi do produkcji tabletek. Funkcjonariusze znaleźli m.in. trzy tabletkarki o wysokim stopniu wydajności produkcyjnej, automatyczne urządzenie służące do mieszania substancji chemicznych, nalewak wypełniający ampułki, a nawet elektroniczną liczarkę tabletek. Pigułki były produkowane w różnych kształtach i wielkościach, czemu służyły odpowiednio przygotowane stemple" – przekazało Centralne Biuro Śledcze Policji.

(fot. CBŚP)

d1q755z

Co więcej, mężczyzna urządził sobie na poddaszu biuro, gdzie funkcjonariusze zabezpieczyli tysiące opakowań medykamentów gotowych do wysyłki, a także kilkadziesiąt pieczątek lekarzy różnych specjalności, drukarkę do recept oraz hologramy.

28-latek trafił do aresztu, sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa Warszawa-Urysnów.

(fot. CBŚP)

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1q755z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q755z
d1q755z