Trwa ładowanie...
d40lnwr

Warszawa. Al. Jana Pawła II – kolejne prace i utrudnienia drogowe

Trwa intensywny remont al. Jana Pawła II pomiędzy rondami ONZ i Czterdziestolatka. Pojawiają się już przyszłe zatoki postojowe, miejsca do parkowania skośnego czy pierwsze fragmenty chodnika wykonane z lastryko, a w rejonie ulicy Złotej jest zarys przyszłego zielonego skweru.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Modernizacja al. Jana Pawła II (fot. Zarząd Dróg Miejskich)
Warszawa. Modernizacja al. Jana Pawła II (fot. Zarząd Dróg Miejskich)
d40lnwr

Warszawscy kierowcy muszą liczyć się w najbliższych dniach ze sporymi utrudnieniami w centrum, drogowcy zapowiadają kolejne prace przy al. Jana Pawła II.

W środę, 22 lipca, nastąpią kolejne zmiany w ruchu związane z modernizacją. Niedostępny będzie zjazd i wyjazd z tunelu prowadzącego do centrum handlowego i pętli autobusowej.

Natomiast od piątku, 24 lipca zamknięta zostanie także jezdnia w kierunku Mokotowa na odcinku od ronda ONZ do Al. Jerozolimskich. Wjazd na wiadukt nad Al. Jerozolimskimi będzie wówczas niemożliwy. W dalszym ciągu wyłączony z użytku pozostanie tunel wjazdowy na pętlę przy Dworcu Centralnym. Objazdy do Al. Jerozolimskich, które obowiązują do poniedziałkowego poranka, będą prowadzić ulicami Prostą i Towarową lub Żelazną oraz ulicą E. Plater.

d40lnwr

"Zobacz także: Wola Krzysztoporska. Odkrycie archeologiczne. Remontowali park, wykopali skarby"

Warszawa. Zmiany w komunikacji miejskiej

"Autobusy linii 109 i 160 – od 22 do 27 lipca do ok. godz. 7.00 oraz autobusy linii nocnych N12, N13, N14, N21, N44, N46, N62, N63, N64, N71 i N95 – od nocy z 22 na 23 lipca do nocy z 26 na 27 lipca – jadące w kierunku pętli Dworzec Centralny będą omijały tunel wjazdowy na pętlę znajdujący się pod al. Jana Pawła II" – podaje Zarząd Dróg Miejskich.

d40lnwr

Autobusy kursujące przy Rondzie ONZ pojadą trasą: Świętokrzyska – E. Plater – Al. Jerozolimskie – al. Jana Pawła II, aż do Dworca Centralnego.

"Dodatkowo autobusy linii 174 – od 22 do 27 lipca – zostaną wycofane z pętli Dworzec Centralny i do tymczasowego przystanku końcowego przy ul. Emilii Plater będą dojeżdżały al. Jana Pawła II i ulicą Świętokrzyską. W przeciwnym kierunku do ulicy T. Chałubińskiego dojadą ulicą E. Plater i Al. Jerozolimskimi"– dodają drogowcy.

Szczegółowe informacje o zmianach w ruchu drogowym można znaleźć na stronie Zarządu Transportu Miejskiego.

(fot. Zarząd Dróg Miejskich)

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d40lnwr

Podziel się opinią

Share

d40lnwr

d40lnwr