Trwa ładowanie...

Warszawa. Al. Jana Pawła II wkracza w kolejny etap prac

Rozpoczęły się prace na zachodniej jezdni al. Jana Pawła II. Mieszkańcy Warszawy muszą liczyć się ze zmianami w komunikacji miejskiej.

Share
Warszawa. Al. Jana Pawła II wkracza w kolejny etap prac
d4lq78v

W niedzielę, 21 czerwca, rozpoczęła się modernizacja, która objęła zachodnią jezdnię na odcinku od ronda ONZ do ronda Czterdziestolatka, wcześniej informowaliśmy o pracach prowadzonych we wschodniej części ulicy.

"Obecnie trwają roboty wzdłuż wschodniej jezdni, gdzie można zauważyć już zarys drogi dla rowerów. W długi weekend czerwcowy jezdnia zyskała także nową nawierzchnię. Teraz przyszła pora na prace na jezdni prowadzącej w kierunku Mokotowa" – poinformowali drogowcy.

Z ruchu drogowego zostały wyłączone prawe pasy tej jezdni od ronda ONZ aż do Al. Jerozolimskich. Kierowcom pozostały dwa asy ruchu. Nie ma wjazdu z Al. Jana Pawła II na ulicę Złotą oraz Chmielną.

"Wola Krzysztoporska. Odkrycie archeologiczne. Remontowali park, wykopali skarby"

Warszawa. Piesi oraz komunikacja miejska

Piesi, również odczują w tej okolicy zmiany – plac budowy częściowo zajmuje tam również chodnik. Dla przechodniów pozostało 2,5 metra chodnika. Natomiast od ulicy Chmielnej do ronda Czterdziestolatka przejście możliwe jest tylko przez jezdnię.

d4lq78v

Zmianom uległa również komunikacja miejska.

"Przystanki autobusowe są przesunięte i umiejscowione na tymczasowych wypłytowaniach na pasie ruchu. W czasie przebudowy, autobusy linii 174 będą zatrzymywały się na przystanku Dw. Centralny 04, skąd pojadą al. Jana Pawła II i zawrócą na rondzie ONZ"- podaje ZDM.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4lq78v

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lq78v
d4lq78v