Trwa ładowanie...
d4da54v

Warszawa. Awaria ciepłownicza na Sadybie. Ogromne korki

Awaria ciepłownicza w Warszawie - spółka Veolia przekazała nowe informacje o przyczynach usterki. Od godziny 10 tysiące mieszkańców stolicy nie ma ciepłej wody w kranach i kaloryferach. Na Sadybie, gdzie doszło do awarii, tworzą się ogromne korki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Awaria ciepłownicza na Sadybie. Ogromne korki (zdjęcie ilustracyjne)
Warszawa. Awaria ciepłownicza na Sadybie. Ogromne korki (zdjęcie ilustracyjne) (PAP, Fot: Marcin Obara)
d4da54v

Awaria ciepłownicza w Warszawie nastąpiła przez rozszczelnienie jednej z dwóch magistrali dostarczającej ciepłą wodę z elektrociepłowni na Siekierkach. Trwa pompowanie wody z komór ciepłowniczych i zabezpieczanie miejsca awarii. Na ten czas wszystkie źródła dostarczające ciepło mieszkańcom Warszawy pracują z zakłóceniami.

Na miejscu pracuje około 30 pracowników i ciężki sprzęt. Rejon skrzyżowania ulic Powsińskiej i Gołkowskiej jest zamknięty dla ruchu. To sprawia, że popołudniowe korki w okolicy Trasy Siekierkowskiej są jeszcze większe, niż zazwyczaj.

mapy google
Podziel się

Warszawa. Awaria ciepłownicza na Sadybie. Nowe informacje, ogromne korki

Awaria ciepłownicza paraliżuje Warszawę od godziny 10. Na Sadybie 200 aut utknęło w kłębach pary i rozlewisku, które przy Powsińskiej utworzyła wylewająca się gorąca woda. Straż pożarna interweniowała ponad sto razy, wiele osób skarży się na poparzenia.

d4da54v

Zobacz też: Awaria w Warszawie. Nad ulicą unoszą się kłęby pary

Ws. awarii ciepłowniczej głos zabrał Rafał Trzaskowski. Prezydent Warszawy zapewnił, że do godziny 22 jej skutki zostaną usunięte. - Mieliśmy informację o dwóch poparzonych, są w szpitalu. Jedna z nich była w kotłowni, kiedy doszło do awarii - powiedział Trzaskowski. Prezydent zapewnił, że pokrycie wszelkich strat leży po stronie spółki. Kolejne informacje Veolia ma przekazać o godzinie 19.

Ul. Powsińska jest zamknięta, na odcinku od al. W. Witosa do św. Bonifacego. Wyłączona z ruchu jest też ul. Idzikowskiego od al. Witosa do ul. Powsińskiej. Autobusy linii 131, 159, 162 164, 180, 185 i 187 mają zmienione trasy.

Czytaj też: Kłęby pary wodnej nad ulicami Warszawy. Potężna awaria ciepłownicza w całej stolicy
Warszawa. Potężna awaria ciepłownicza. Na miejscu jest nasz reporter

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4da54v

Podziel się opinią

Share

d4da54v

d4da54v