Trwa ładowanie...

Warszawa. Awaria wodociągu. Znane są przyczyny

W Warszawie miała miejsce awaria wodociągowa. Zalana została jedna z głównych ulic stolicy. Przyczyną czwartkowej awarii okazało się 10-metrowe pęknięcie rury.

Share
Warszawa. Awaria wodociągu. Znane są przyczyny
Źródło: East News, fot: East News
d128gj2

13 sierpnia w czwartek doszło do awarii wodociągowej w Warszawie. Pod wodą znalazły się Aleje Jerozolimskie na wysokości ulicy Popularnej w kierunku wyjazdu z Warszawy w stronę Pruszkowa. Wyciek miał miejsce pomiędzy jezdnią a chodnikiem.

Poza ulicą zalane były także parkingi okolicznych biurowców. Spowodowało to spore utrudnienia w ruchu w tym rejonie, zostały wyznaczone trasy objazdowe.

Warszawa. Awaria wodociągu. Przyczyną – pęknięta rura

W piątek 14 sierpnia podano wstępne przyczyny awarii. Jak informuje Radio Zet na Twitterze, powodem zalania jednej z głównych ulic Warszawy było 10-metrowe pęknięcie rury przy Alejach Jerozolimskich.

Awaria spowodowała także przerwę w dostawie wody m.in. w Ursusie oraz w podwarszawskich miejscowościach, takich jak Pruszków i Piastów.

Awaria oczyszczalni Czajka. Przemysław Daca obawia się ponownej. "To będzie wielkie nieszczęście"

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w oficjalnym komunikacie wyjaśnia, że wody może nie być nawet do godziny 15.00 w piątek.

**Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez [ dziejesie.wp.pl ](https://dziejesie.wp.pl/)**

d128gj2

Podziel się opinią

Share
d128gj2
d128gj2