Trwa ładowanie...

Warszawa. Awarie wodociągów w ośmiu dzielnicach. Mieszkańcy bez wody

We wtorek doszło do poważnych awarii wodociągów w ośmiu dzielnicach w stolicy. Problem z dostawą wody odczuwają mieszkańcy m.in. Śródmieścia, Mokotowa, Ochoty, Pragi-Północ i Bielan.
Share
Warszawa. Awarie wodociągów w ośmiu dzielnicach. Mieszkańcy bez wody
Warszawa. Awarie wodociągów w ośmiu dzielnicach. Mieszkańcy bez wodyŹródło: PAP
dlg3ah3

Do awarii wodociągowej doszło w Warszawie we wtorek po południu.

Problemy z wodą odczuwalny jest w dzielnicy Bielany i przy ulicy Estrady oraz ulicy Wólczyńskiej. Natomiast na Bemowie usterka wystąpiła przy ulicy Pirenejskiej. Także mieszkańcy ulicy Cieszyńskiej i Al. Wilanowskiej na Mokotowie borykają się z utrudnieniami.

Na Ochocie awaria dotyczy ulicy Białobrzeskiej oraz ulicy Księcia Trojdena, zaś na Pradze-Północ chodzi o Al. Solidarności, a we Włochach – ulicę Równoległą.

dlg3ah3

Warszawa. "Awarie są w trakcie usuwania"

Jak uspokaja Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, wszystkie wymienione awarie są obecnie w trakcie usuwania.

Zapchana kanalizacja. Zaskakujące, co wrzucamy do toalety

- Ekipy MPWiK wspierane przez wykonawców zewnętrznych pracują obecnie w różnych punktach nad usuwaniem awarii wodociągowych. Zależy nam na możliwie jak najszybszym przywracaniu zasilania w wodę i nasi pracownicy robią wszystko, co w ich mocy, by przerwy w dostawach trwały jak najkrócej – skomentował sprawę Marek Smółka, rzecznik prasowy MPWiK.

dlg3ah3

"Z kolei w Rembertowie przy ulicy Grawerskiej oraz ulicy Niepołomickiej awarie są na razie w trakcie rozpoznania. W Śródmieściu awaria przy ulicy Nowolipie jest w trakcie usuwania, a przy ulicy Wareckiej w trakcie rozpoznania" – przekazała Polska Agencja Prasowa.

Zgłoszenia o ewentualnych problemach i awariach można kierować do MPWiK.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dlg3ah3

Podziel się opinią

Share
dlg3ah3
dlg3ah3