ycipk-3lflwt

Warszawa bez Pałacu Kultury i Nauki. Tak może wyglądać stolica

Czy podoba Wam się taka panorama miasta?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa bez Pałacu Kultury i Nauki. Tak może wyglądać stolica
ycipk-3lflwt

*Wiceminister Mateusz Morawiecki zdradził, że chciałby, żeby Pałac Kultury i Nauki, jako relikt komunizmu, zniknął z centrum Warszawy. Zwolennikiem wyburzenia PKiN jest również drugi z wicepremierów, minister kultury Piotr Gliński. Jak wyglądałaby stolica bez tego charakterystycznego budynku? Stworzyliśmy specjalne wizualizacje panoramy stolicy bez Pałacu Kultury i Nauki. *

Wszystko zaczęło się od słów Piotra Glińskiego. Minister kultury był gościem "Porannej rozmowy" w RMF FM. Prowadzący program Robert Mazurek zapytał go, czy PKiN mógłby zostać zburzony. u2013 No są takie pomysły. Ja się akurat tym nie zajmuję. Ja się staram budować. Na przykład w okolicy Pałacu Kultury jest bardzo ciekawa działka z budynkiem szpitala, który w czasie getta był też używamy jako szpital. Chcemy to kupić i przeznaczyć na budowę muzeum getta warszawskiego" u2013 powiedział minister.

Jak wyglądałaby stolica bez tego charakterystycznego budynku? Stworzyliśmy specjalne wizualizacje, które pokazują, jak wyglądałaby Warszawa bez Pałacu Kultury i Nauki. Czy podoba Wam się taka panorama Warszawy?

ycipk-3lflwt

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytajcie również: Willa Jaruzelskich pod lupą. Prokuratura*wszczęła śledztwo*

Podziel się
ycipk-3lflwt
ycipk-3lflwt
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3lflwt