Trwa ładowanie...

Warszawa. Delatacje i co jeszcze? ZDM pracuje na wiadukcie przy ul. Wolskiej

Rozpoczęły się prace w ciągu ulicy Wolskiej na wysokości skrzyżowania z ulicami Kasprzaka i Redutowej. Podpowiadamy co się zmieni.
Share
Warszawa. Trwa remont przy ulicy Wolskiej (fot. Zarząd Dróg Miejskich)
Warszawa. Trwa remont przy ulicy Wolskiej (fot. Zarząd Dróg Miejskich)
dj61pxk

Modernizacja prowadzona jest przy dwóch wiaduktach, które przebiegają górą nad znajdującym się w wykopie fragmencie ulicy Kasprzaka. Wymieniona zostanie dylatacja, drogowcy ponadto poprawią izolację wykonają rutynowe naprawy ścian oporowych, oraz wymienią nawierzchnię jezdni.

Warszawa. Mogą wystąpić utrudnienia drogowe

Stołeczni kierowcy muszą liczyć się w tym rejonie z utrudnieniami. Obecnie wyłączone z użytku zostały skrajne prawe pasy zarówno na wiadukcie w kierunku wschodnim, jak i zachodnim. Jak podaje ZDM, kiedy prace zakończą się na prawych pasach, wówczas roboty przeniosą się na kolejne. Przejazd ulicą ma być zapewniony przez cały czas trwania remontu.

dj61pxk

"Wymiana urządzenia dylatacyjnego to skomplikowany proces, który wymaga zachowania określonych reżimów technologicznych. Po usunięciu starego urządzenia i ułożeniu nowego urządzenia dylatacyjnego wylany beton potrzebuje kilku dni za związanie. Po tym etapie nakładana jest izolacja i nawierzchnia" – informuje Zarząd Dróg Miejskich.

"Zobacz także: Wola Krzysztoporska. Odkrycie archeologiczne. Remontowali park, wykopali skarby"

Drogowcy wstępnie planują zakończyć modernizację jak najbliżej końca okresu wakacyjnego.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dj61pxk

Podziel się opinią

Share
dj61pxk
dj61pxk