Trwa ładowanie...

Warszawa. Drogowcy wymienią dylatację w Dolinie Służewieckiej

Warszawscy drogowcy rozpoczęli wymianę dylatacji wiaduktów w Dolinie Służewieckiej nad al. KEN oraz ulicą Koński Jar. Roboty będą trwały całe wakacje. Będą przeprowadzane etapami, aby zminimalizować utrudnienia w ruchu.

Share
Warszawa. Drogowcy wymienią dylatację w Dolinie SłużewieckiejŹródło: Zarząd Dróg Miejskich
d25zf4f

Jak podkreśla Zarząd Dróg Miejskich, wymiana urządzenia dylatacyjnego to skomplikowany proces, który wymaga zachowania określonych reżimów technologicznych. Po usunięciu starego urządzenia i ułożeniu nowego urządzenia dylatacyjnego wylany beton potrzebuje kilku dni za związanie. Następnie nakładana jest izolacja i nawierzchnia.

Drogowcy będą dążyć do tego, żeby roboty zostały ukończone szybciej niż to zakłada harmonogram. Optymalnie prace mają być zakończone jak najbliżej końca wakacji. Prace podzielone są na trzy etapy.

Pierwszy etap — od 13 lipca do 3 sierpnia

Zamknięte będą skrajny prawy pas w kierunku węzła Wyścigi oraz lewy pas w kierunku Wilanowa w rejonie remontowanych dylatacji.

d25zf4f

Drugi etap — od 4 sierpnia do 23 sierpnia

Zamknięte będą skrajny lewy pas w kierunku węzła Wyścigi oraz skrajny prawy pas w przeciwnym kierunku. Skręt w al. KEN będzie zachowany. Środkowy pas będzie do jazdy na wprost i do skrętu w prawo.

Trzeci etap — od 24 sierpnia do 12 września

Zamknięte będą środkowy pas w kierunku węzła Wyścigi oraz środkowy pas przechodzący następnie w prawy w kierunku Wilanowa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d25zf4f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25zf4f
d25zf4f