WP

Warszawa. Duszący smród w szkole

Dzieci ze szkoły podstawowej nr 4 w Ursusie nie mogą chodzić do swojej placówki, bo na korytarzu unosi się duszący zapach. Sanepid sprawdza sytuację w budynku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szkoła jest zamknięta aż do odwołania
Szkoła jest zamknięta aż do odwołania (123RF)
WP

Uczniowie nie są wpuszczani do szkoły podstawowej nr 4 w warszawskim Ursusie, bo panuje w niej nieprzyjemny duszący zapach - informuje TVN24.pl Jak dowiedzieli się dziennikarze tej stacji, to z powodu źle przeprowadzonego remontu. Decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego, w czwartek budynek został zamknięty, a uczniowie chodzą na zajęcia do innych placówek.

Potwierdziła to Agnieszka Wall z urzędu dzielnicy Ursus. Powiedziała, że gruntowny remont piwnic rozpoczął się pod koniec sierpnia. Był konieczny, bo często podchodziły tam wody gruntowe. W piwnicy znajdują się szatnie dzieci, więc nie może tam panować wilgoć.

- Niestety pracownicy użyli substancji gruntującej, którą można wykorzystywać tylko na zewnątrz. Wykonawca przyznał się do tego i będzie składał wyjaśnienia o popełnionej pomyłce - powiedziała dziennikarzom urzędniczka. Podkreśliła, że wykonawca powinien użyć materiałów przyjaznych środowisku, bezzapachowych i bezwonnych.

WP

W tej chwili w szkole badania prowadzi sanepid. Prawdopodobnie w piątek będzie wiadomo, jaka jest sytuacja i kiedy uczniowie będą mogli wrócić do swojej placówki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP