Trwa ładowanie...

Warszawa. Dwa listy gończe i narkotyki w kieszeni. 33-latek zatrzymany przy Dworcu Wschodnim

Stołeczni policjanci zatrzymali 33-latka, który od 6 lat był poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych. Mężczyzna miał przy sobie sporą ilość środków odurzających.
Share
Warszawa. Dwa listy gończe i narkotyki w kieszeni. 33-latek zatrzymany przy Dworcu Wschodnim
Warszawa. Dwa listy gończe i narkotyki w kieszeni. 33-latek zatrzymany przy Dworcu WschodnimŹródło: PAP, Fot: Marcin Bielecki
ddas11d

Funkcjonariusze pełniący służbę w okolicy Dworca Wschodniego w Warszawie zwrócili uwagę na jednego z przebywających tam mężczyzn.

Podejrzany w momencie, kiedy zorientował się, że obserwują go policjanci, podjął próbę ucieczki. Chwilę później został jednak zatrzymany.

Warszawa. Podał dane nieżyjącego brata

- Mężczyzna podczas legitymowania najpierw wprowadził funkcjonariuszy w błąd, przedstawił się jako nieżyjący brat. Doskonale wiedział, że jest poszukiwany – poinformowała nadkom. Joanna Węgrzyniak z warszawskiej policji.

ddas11d

Kiedy mundurowi sprawdzili faktyczne dane mężczyzny, okazało się, że 33-latek od 6 lat jest ścigany na podstawie dwóch listów gończych, które zostały wydane przez Sąd Rejonowy w Słupsku. Zatrzymany miał na koncie do odbycia karę 2 lat i 9 miesięcy pozbawienia wolności.

Zamach na prezydenta. Zabójca dokonał go bez problemu

Podczas kontroli policjanci znaleźli i zabezpieczyli przy 33-latku środki odurzające. Mężczyzna miał przy sobie ponad 20 gramów amfetaminy i prawie 9 gramów marihuany.

ddas11d

33-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

- Po skompletowaniu wszystkich materiałów, zgodnie z dyspozycją listów gończych, 33-latek został umieszczony w areszcie śledczym – dodaje policjantka.

Warszawa. Dwa listy gończe i narkotyki w kieszeni. 33-latek zatrzymany przy Dworcu Wschodnim Policja
Warszawa. Dwa listy gończe i narkotyki w kieszeni. 33-latek zatrzymany przy Dworcu Wschodnim Źródło: Policja

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ddas11d

Podziel się opinią

Share
ddas11d
ddas11d