Trwa ładowanie...

Warszawa. Dwa wypadki na S8. Duże utrudnienia na drodze

Najpierw zderzyły się trzy samochody osobowe na Modlińskiej. Kilkadziesiąt minut później niedaleko tego miejsca, na moście Grota-Roweckiego tuż przed Modlińską, doszło do zderzenia dwóch ciężarówek. Zablokowana jest trasa tranzytowa w kierunku Marek.
Share
Warszawa. Dwa wypadki na S8. Duże utrudnienia na drodze
Fot: Warszawa. Wypadek na S8. Trzy samochody osobowe zderzyły się na Modlińskiej, a na moście Grota Roweckiego kwadrns później doszło do wypadku dwóch ciężarówek
d2i5f3e

Spore problemy zaczęły się na S8 tuż po południu. Zderzenie trzech osobówek na Modlińskiej zablokowało przepływ ruchu z Warszawy w stronę Marek. Unieruchomione pojazdy zajęły pas tranzytowy. W tych wydarzeniach ranne zostały dwie osoby. Na miejsce wezwane zostały służby.

Zanim jednak pojazdy pogotowia, straży pożarnej i patrol policji zdołały dotrzeć na miejsce wypadku, niedaleko od miejsca kolizji i tworzącego się sukcesywnie korka na drodze, doszło do kolejnego incydentu. Było to dosłownie kilkanaście minut po pierwszym wydarzeniu w okolicy. Tym razem nieszczęśliwe okoliczności dotyczyły dwóch ciężarówek.

Zderzyły się one niefortunnie na tej samej trasie, również na pasie tranzytowym, w kierunku Marek, na moście Grota-Roweckiego, przed ulicą Modlińską. Jeden z pojazdów, transportujący samochody osobowe, najechał na jadącą przed nim ciężarówkę z plandeką. W jednym z pojazdów po uderzeniu zapaliła się komora silnika. Okazało się, że jeden z kierowców potrzebował pilnie pomocy medycznej. Strażacy musieli ugasić ogień, jaki rozpalił się pod maską jednego z samochodów ciężarowych.

d2i5f3e

Warszawa. Dwa wypadki na S8. Duże utrudnienia na drodze

Na miejscu pracują wszystkie służby. Jeden pas tranzytowy jest wyłączony z ruchu. To wiąże się z bardzo poważnymi utrudnieniami w przejeździe na tej trasie. Tworzą się wielokilometrowe korki. Kierowcy proszeni są o korzystanie z jezdni lokalnej.

AstraZeneca ze skutecznością 79 proc. Nowe badania z USA

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2i5f3e

Podziel się opinią

Share
d2i5f3e
d2i5f3e