Trwa ładowanie...

Warszawa. Dzielnica Wisła zaprasza na weekend. Już od czwartku letnie atrakcje

Letni relaks w Dzielnicy Wisła, oferującej w te wakacje mnóstwo wydarzeń, działań i sposobów na rekreację, zaczyna się w tym tygodniu już w czwartek. Profesjonalne warsztaty zaplatania wianków, ekologiczne spacery, wspólne przechadzki z czworonogami i obserwacje spadających sierpniowych gwiazd zaplanowano na najbliższy weekend.

Warszawa. Nd Wisłę warto zajrzeć każdego dnia i o każdej porze. Latem w weekendy jednak dzieje się tu najwięcej. Kolejne sierpniowe spotkania już w najbliższych dniach. Można nauczyć się zaplatania wianków i przyłapać spadającą gwiazdę (Dzielnica Wisła)Warszawa. Nd Wisłę warto zajrzeć każdego dnia i o każdej porze. Latem w weekendy jednak dzieje się tu najwięcej. Kolejne sierpniowe spotkania już w najbliższych dniach. Można nauczyć się zaplatania wianków i przyłapać spadającą gwiazdę (Dzielnica Wisła)
d17bmck

Na warszawiaków i turystów, przybywających na dłużej lub krócej do stolicy, czekają cztery plaże. Tu co tydzień dzieje się wiele. Propozycjami mogą być zainteresowani zarówno aktywni, złaknieni ruchu uczestnicy, jak i ci, którzy w wolne od pracy dni wolą poleniuchować i pomyśleć o niebieskich migdałach.

W tym tygodniu, oprócz stałej oferty darmowych rejsów, wypoczynku na wodzie, rozgrywek szachowych nad Wisłą i ekologicznych warsztatów, szykują się spacery z czworonogami, i wspólne obserwacje spadających gwiazd.

Działania nad Wisłą można zacząć już od czwartku. O godzinie 18 w Pawilonie Edukacyjnym Kamień każdy może opanować sztukę zaplatania wianków. Umiejętność przyda się jeszcze przez wiele letnich tygodni, póki na łąkach znaleźć będzie można kwitnące okazy flory.

W sobotę na plażę Saską w godzinach 10-18 zaproszeni są wszyscy opiekunowie czworonogów, którzy lubią pogadać o swoich pupilach z innymi miłośnikami czworonogów. Tego samego dnia, o 21 wieczorem, w Porcie Czerniakowskim spotkają się ci, którzy chcą przyłapać na gorącym uczynku spadające w sierpniu gwiazdy.

d17bmck

Przez cały weekend, w godzinach 12-16, warto zajrzeć do Ekostrefy na bulwarze im. generała George’a Smitha Pattona. Tu zawsze dzieje się coś ciekawego.

Machu Picchu starsze niż sądzono. Nowe odkrycie w Peru

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d17bmck
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17bmck