Trwa ładowanie...

Warszawa. "Filmy, gwiazdy, zieleń i święty spokój", czyli powrót seansów pod chmurką

Mimo że przez pandemię koronowirusa kina zostały zamknięte aż do odwołania, na twarzach miłośników długich seansów na wielkim ekranie za chwilę z pewnością pojawi się nieśmiały uśmiech. Dlaczego? W stolicy startuje cykl kina letniego. I to zupełnie za darmo.

Warszawa. "Filmy, gwiazdy, zieleń i święty spokój", czyli powrót seansów pod chmurkąŹródło: Facebook
dqzzl87
dqzzl87

Warszawa. Powraca kino letnie

Okazuje się, że kino samochodowe, o którym pisaliśmy tutaj to nie jedyny sposób, aby obejrzeć znane i lubiane filmy na wielkim ekranie. Swój powrót na kulturalną mapę stolicy zapowiedziało również kino letnie Chono Lulu Bistro & Bar (SOHO Warszawa), mieszczącym się przy ulicy Mińskiej 25. Pierwszy seans pod gołym niebem będziemy mogli zobaczyć w środę 20 maja. Co więcej, za wejście nie musimy nic płacić. Dla osób, które niestety tego dnia nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu mamy świetną wiadomość. Zgodnie z zapowiedziami organizatorów seanse będą wyświetlane w każdą środę i piątek.

- Odmrażamy kina letnie! Już 20 maja ruszamy z cyklem kin letnich przy Chono Lulu Bistro & Bar! Filmy, gwiazdy, zieleń i święty spokój. Kino letnie, muzyka, przyjemności dla wszystkich - zachęcają organizatorzy na facebookowym wydarzeniu.

Jednocześnie podkreślają, że mimo iż III etap luzowania obostrzeń w kulturze umożliwił otwarcie kin plenerowych, nie obejdzie się bez pewnych ograniczeń, które zostały wyraźnie podkreślone w regulaminie. Oto i one:

1. Prosimy o korzystanie wyłącznie z wyznaczonych miejsc. Widzowie muszą pozostać na leżakach w miejscach ustawionych przez organizatora.
2. Zamawianie napoi i jedzenia jest możliwe jedynie z wyznaczonych miejsc.
3. Konieczne jest zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres udziału w wydarzeniu i przebywania na terenie pokazu.
4. Brak stosowania się do ww. reguł będzie powodował wykluczenie z udziału w pokazach filmowych.

dqzzl87

Na dobry początek miłośnicy kina będą mieli okazję zobaczyć film "Kod Dedala" (2019). Seans rozpocznie się o godz. 21

Zobacz także:Koncerty chopinowskie online. Organizatorzy mają sposób na pandemię

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dqzzl87
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqzzl87