Trwa ładowanie...
d3gwfdq

Warszawa. "Filmy, gwiazdy, zieleń i święty spokój", czyli powrót seansów pod chmurką

Mimo że przez pandemię koronowirusa kina zostały zamknięte aż do odwołania, na twarzach miłośników długich seansów na wielkim ekranie za chwilę z pewnością pojawi się nieśmiały uśmiech. Dlaczego? W stolicy startuje cykl kina letniego. I to zupełnie za darmo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Kino letnie wraca na kulturalną mapę stolicy
Warszawa. Kino letnie wraca na kulturalną mapę stolicy (Facebook)
d3gwfdq

Warszawa. Powraca kino letnie

Okazuje się, że kino samochodowe, o którym pisaliśmy tutaj to nie jedyny sposób, aby obejrzeć znane i lubiane filmy na wielkim ekranie. Swój powrót na kulturalną mapę stolicy zapowiedziało również kino letnie Chono Lulu Bistro & Bar (SOHO Warszawa), mieszczącym się przy ulicy Mińskiej 25. Pierwszy seans pod gołym niebem będziemy mogli zobaczyć w środę 20 maja. Co więcej, za wejście nie musimy nic płacić. Dla osób, które niestety tego dnia nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu mamy świetną wiadomość. Zgodnie z zapowiedziami organizatorów seanse będą wyświetlane w każdą środę i piątek.

- Odmrażamy kina letnie! Już 20 maja ruszamy z cyklem kin letnich przy Chono Lulu Bistro & Bar! Filmy, gwiazdy, zieleń i święty spokój. Kino letnie, muzyka, przyjemności dla wszystkich - zachęcają organizatorzy na facebookowym wydarzeniu.

d3gwfdq

Jednocześnie podkreślają, że mimo iż III etap luzowania obostrzeń w kulturze umożliwił otwarcie kin plenerowych, nie obejdzie się bez pewnych ograniczeń, które zostały wyraźnie podkreślone w regulaminie. Oto i one:

1. Prosimy o korzystanie wyłącznie z wyznaczonych miejsc. Widzowie muszą pozostać na leżakach w miejscach ustawionych przez organizatora.
2. Zamawianie napoi i jedzenia jest możliwe jedynie z wyznaczonych miejsc.
3. Konieczne jest zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres udziału w wydarzeniu i przebywania na terenie pokazu.
4. Brak stosowania się do ww. reguł będzie powodował wykluczenie z udziału w pokazach filmowych.

Na dobry początek miłośnicy kina będą mieli okazję zobaczyć film "Kod Dedala" (2019). Seans rozpocznie się o godz. 21

Zobacz także:Koncerty chopinowskie online. Organizatorzy mają sposób na pandemię

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3gwfdq

Podziel się opinią

Share

d3gwfdq

d3gwfdq