Trwa ładowanie...
dvy3kfu

Warszawa. Handlowali środkami psychotropowymi i pigułką gwałtu

Policja zatrzymała trzy osoby podejrzane o posiadanie środków psychotropowych, handel nimi oraz usiłowanie wprowadzenia ich do obiegu. W sumie znaleziono 18 litrów GBL, 47 gramów mefedronu i marihuanę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Policja zatrzymała trzy osoby
Warszawa. Policja zatrzymała trzy osoby (Policja, Fot: Policja)
dvy3kfu

Śródmiejscy policjanci zatrzymali dwóch obywateli Polski i obywatela Ukrainy w wieku od 30 do 36 lat. - Zatrzymanie mężczyzn to efekt wielotygodniowej pracy operacyjnej i zaplanowanej w najdrobniejszych szczegółach akcji – podkreśla policja.

Dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych na gorącym uczynku. Umówili się z klientem na sprzedaż butelek z zawartością GBL w płynie, czyli tzw. pigułki gwałtu. W mieszkaniu, z którego wyszli mężczyźni, znaleziono plastikowy pojemnik z 16 litrami GBL, a w zamrażalce słoik z ponad 12 gramami mefedronu. Mieszkanie należało do kolegi zatrzymanych.

Jeszcze tego samego dnia zatrzymany został właściciel lokalu, w którym przebywali pozostali zatrzymani.

W mieszkaniu należącym do obywatela Ukrainy znaleziono marihuanę, 35 gramów mefedronu oraz około 400 ml płynnej substancji, prawdopodobnie również GBL.

Wszyscy usłyszeli już prokuratorskie zarzuty. Dwóch mężczyzn decyzją sądu zostało tymczasowo aresztowanych na trzy miesiące.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dvy3kfu

Podziel się opinią

Share
dvy3kfu
dvy3kfu