Trwa ładowanie...
d3gwfdq

Warszawa. Informacje o zmianach w centrum dostępne dla mieszkańców

We wtorek ruszyła przebudowa alei Jana Pawła II oraz ronda Czterdziestolatka. Prace spotkały się z dużym zainteresowaniem warszawiaków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stołeczny ratusz przygotował stronę internetową poświęconą inwestycji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Informacje o inwestycji będą dostępne dla mieszkańców
Warszawa. Informacje o inwestycji będą dostępne dla mieszkańców (Urząd m.st. Warszawa)
d3gwfdq

Ścisłe centrum stolicy to rejon, który budzi ciekawość i wiele emocji. Codziennie przecinają się tam drogi setek tysięcy osób. Jest to także przestrzeń reprezentacyjna, będąca wizytówką miasta.

Dlatego stworzona została strona internetowa www.nowaaleja.waw.pl. Będą na niej dostępne zebrane kompleksowo wszystkie informacje na temat prowadzonych prac. Warszawiacy dowiedzą się,jakie zmiany zostaną wprowadzone i jaki jest ich cel.

Urząd m.st. Warszawa

W najbliższych dniach wykonawca prac ustawi kilkanaście tablic informacyjnych. Tablice staną przede wszystkim w rejonie ronda Czterdziestolatka. Będą na nich umieszczone najważniejsze informacje o inwestycji. Na tablicy będzie umieszczona wizualizacja odpowiadająca miejscu, w którym się ona znajduje.

Urząd m.st. Warszawa

Jak zapowiada ratusz, okolica zmieni się nie do poznania. Żeby łatwiej wyobrazić sobie skalę i zakres przebudowy przygotowano zestaw wizualizacji kluczowych nowości. Dostępna będzie również cała dokumentacja techniczna, w tym projekty stałej organizacji ruchu oraz nowej zieleni. Strona będzie na bieżąco aktualizowana wraz z postępami prac. Można ją śledzić w zakładce "Aktualności".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d3gwfdq

Podziel się opinią

Share

d3gwfdq

d3gwfdq