Trwa ładowanie...
d32f9zo

Warszawa. Jak znaleźć swój lokal wyborczy?

W wyborach prezydenckich 2020 mamy możliwość głosowania w lokalu wyborczym lub korespondencyjnie. Sprawdź, jak znaleźć swój lokal wyborczy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory 2020. Podpowiadamy, jak znaleźć lokal wyborczy
Wybory 2020. Podpowiadamy, jak znaleźć lokal wyborczy (PAP)
d32f9zo

Wybory 2020. Pierwsza tura wyborów prezydenckich już za nami. Druga tura wyborów odbędzie się w niedzielę, 12 lipca. Podpowiadamy, jak znaleźć lokal wyborczy za pośrednictwem strony internetowej oraz jak oznaczone będą lokale w dniu wyborów.

Warszawa. Jak znaleźć lokal on-line?

Znalezienie lokalu wyborczego, w którym można głosować nie powinno być trudne. Lokale wyborcze znajdują się w szkołach, urzędach gmin czy domach kultury. Jeśli jednak ktoś miałby problem ze znalezieniem właściwego lokalu wyborczego, może to zrobić za pośrednictwem strony internetowej Państwowej Komisji Wyborczej. W zakładce "Wyszukiwarka obwodów" można sprawdzić, w którym lokalu wyborczym możemy głosować.

d32f9zo

Aby znaleźć lokal wyborczy na stronie pkw.gov.pl wybieramy zakładkę "Wybory Prezydenta RP". Można ewentualnie wejść bezpośrednio na stronę wybory.gov.pl. Następnie należy kliknąć w "Wyszukiwarka obwodów" . Tam znajdziemy swój lokal wyborczy.

Warszawa. W jakich godzinach będą czynne lokale wyborcze?

Lokale wyborcze będą czynne dokładnie przez 14 godzin, od godz. 7:00 do 21:00

Warszawa. W jaki sposób będą oznaczone lokale wyborcze?

Lokale wyborcze w czasie trwania wyborów są dobrze oznaczone. Przed lokalem w dniu wyborów będzie znajdować się tablica z informacją o tym, które ulice wchodzą w skład danego okręgu wyborczego i mieszkańcy których ulic mogą głosować w danym lokalu wyborczym.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d32f9zo

Podziel się opinią

Share
d32f9zo
d32f9zo