Trwa ładowanie...
d3l3bth

Warszawa. Jest konkurs! Nowy dyrektor Teatru Ateneum poszukiwany

Prezydent stolicy Rafał Trzaskowski ogłosił właśnie konkurs na stanowisko dyrektora Teatru Ateneum im. Stefana Jaracza na Powiślu. Szczegóły w artykule.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Konkurs na dyrektora Teatru Ateneum
Warszawa. Konkurs na dyrektora Teatru Ateneum (Wikimedia Commons)
d3l3bth

Władze miasta poinformowały we wtorek 20 października o konkursie na dyrektora Teatru Ateneum. Zgłoszenia można składać do 31 grudnia do godz. 16.00.

Warszawa. Wymagania dla kandydatów

Urząd Miasta opisał jakim wymaganiom kandydat będzie musiał sprostać, chodzi m.in. o posiadanie wykształcenia wyższego oraz minimum 4-letnie doświadczenie w tworzeniu projektów kulturalnych lub w pracy w instytucji kultury bądź organizacji pozarządowej, prowadzącej działalność w obszarze kultury. Ponadto wymagane jest także co najmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

d3l3bth

"Kandydaci na stanowisko dyrektora oprócz złożenia wymaganych dokumentów, zobowiązani są do pisemnego opracowania autorskiej koncepcji programowej, organizacyjnej i/lub restrukturyzacyjnej Teatru ze zwróceniem szczególnej uwagi na bieżące warunki finansowe instytucji i potencjał rozwojowy. Koncepcja odwoływać się ma do statutu Teatru i powinna wpisywać się w strategiczne dokumenty Miasta Stołecznego Warszawy" – tłumaczy Karolina Gałecka ze stołecznego ratusza.

Garnizon Sztuki wystartował. Nowy teatr na mapie Warszawy

Konkurs zostanie rozstrzygnięty po 60 dniach od zakończenia terminu składania ofert.

Teatr Ateneum został założony w roku 1930. Jest to wyjątkowe miejsce na mapie kulturalnej stolicy, które przyciąga warszawiaków swoim repertuarem już dziewięćdziesiąt lat.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3l3bth

Podziel się opinią

Share
d3l3bth
d3l3bth