Trwa ładowanie...

Warszawa. Karambol sześciu pojazdów. Kilometrowe korki

Wielka stłuczka na moście Północnym. Zderzyło się sześć samochodów. Na szczęście nikt nie został poszkodowany, ale droga w kierunku Bielan, tuż przed zjazdem na Wisłostradę, jest zakorkowana.

Warszawa. Zderzenie sześciu pojazdów na moście Północnym i kilometrowe korki. Policja ustala, co było przyczyną incydentu. Na szczęście nikomu nic się nie stałoWarszawa. Zderzenie sześciu pojazdów na moście Północnym i kilometrowe korki. Policja ustala, co było przyczyną incydentu. Na szczęście nikomu nic się nie stałoŹródło: Materiały WP, fot: Adobe
d3s1tub
d3s1tub

Do kolizji doszło w czwartkowy poranek. Uczestnikami tego incydentu drogowego były samochody osobowe. Nastąpiło kilka stłuczek - w sumie sześć pojazdów miało udział w przebiegu tej kolizji. Wszystkie zderzenia miały miejsce na Wisłostradzie, na moście Północnym, tuż przed zjazdem na pas jezdni prowadzącej w kierunku Bielan.

Na miejsce została wezwana policja. Funkcjonariusze starają się ustalić, co mogło być przyczyną tej sekwencji zdarzeń na drodze do Bielan. I to właśnie podróż w stronę tej dzielnicy może być dla kierowców przemieszczających się w okolicy mostu Północnego trudnym zadaniem. Policja od rana dokładała trudu, by rozładować korek, jaki utworzył się po wydarzeniu, jednak jednocześnie na jezdnię musiały wkroczyć inne służby. Porozbijane wozy niejednokrotnie zostały uszkodzone w takim stopniu, że droga zanieczyszczona była wyciekami paliwa i wody z chłodnic. Płyny na jezdni wymagały natychmiastowej, sprawnej i skutecznej neutralizacji, by w późniejszych godzinach droga mogła być przejezdna i bezpieczna.

Warszawa. Karambol sześciu pojazdów na moście Północnym. Kilometrowe korki

Najważniejsze jednak, że w tym skomplikowanym zdarzeniu nic nikomu się nie stało. Żaden z kierowców oraz pasażerów aut uczestniczących w kolizji nie doznał uszczerbku na zdrowiu. Najpoważniejszymi konsekwencjami tego czwartkowego porannego karambolu były gigantyczne korki w okolicach mostu Północnego.

Koronawirus w Polsce. Będzie czwarta fala? Władysław Kosiniak-Kamysz nie ma wątpliwości

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3s1tub
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3s1tub