Trwa ładowanie...
d3a1vl8

Warszawa. Kierowców czekają duże zmiany w ruchu na budowie obwodnicy

W najbliższych dniach zostaną wprowadzone zmiany w ruchu na Południowej Obwodnicy Warszawy. Mogą pojawić się utrudnienia. Szczegóły w artykule.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nadchodzą zmiany w ruchu na Południowej Obwodnicy Warszawy
Nadchodzą zmiany w ruchu na Południowej Obwodnicy Warszawy (Urząd m.st. Warszawa)
d3a1vl8

W poniedziałek, 29 czerwca, około godz. 10.00 otwarty dla ruchu zostanie nowy wiadukt w ciągu ulicy Mozaikowej. Jest to drugi – zaraz po wiadukcie przy ulicy Zabawnej ukończony obiekt na tej trasie w Wawrze.

Tego dnia od godz. 23.00 stołeczni kierowcy muszą liczyć się ze zmianami w ruchu i utrudnieniami na drodze. wykonawca obwodnicy planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu na węźle obwodnicy z ul. Puławską, które umożliwią rozpoczęcie prac przy połączeniu istniejącej trasy z jej budowanym przedłużeniem na Ursynowie.

Warszawa. Utrudnienia na drodze ekspresowej S2

"Zmiana będzie polegała na skierowaniu pojazdów jadących w relacji zachód – północ (czyli z obwodnicy w kierunku centrum) na południową łącznicę – dotychczasowy wjazd na obwodnicę z Piaseczna i poprowadzeniu wszystkich relacji przez skrzyżowanie z ul. Puławską, pod wiaduktem. Wjazd na obwodnicę dla jadących ul. Puławską z Piaseczna zostanie poprowadzony pod wiaduktem i skierowany na północną łącznicę, czyli obecny zjazd z kierunku centrum" – ostrzega Urząd Miasta.

d3a1vl8

Zobacz również: "Mistrz parkowania. Zawstydził kierowców"

Kolejnego dnia, we wtorek, 30 czerwca od godz. 19.00 możemy spodziewać się utrudnień na skrzyżowaniu ulic Rosoła i Płaskowickiej. Ruch w obydwu kierunkach ulicą Rosoła, zostanie przeniesiony na jezdnię tymczasową. Będzie znajdować się tam po jednym pasie ruchu w każdym kierunku. W tym czasie fragment ulicy Płaskowickiej – od ulicy Cynamonową do ulicy Rosoła zostanie całkowicie zamknięty.

"Objazdy będą prowadziły ulicami: Gandhi – Cynamonowa; Gandhi do al. KEN lub ul. Dereniowej oraz al. KEN do ul. Belgradzkiej. Autobusy linii 195 (tylko w kierunku Metra Natolin) pojadą ulicami: Stryjeńskich i Belgradzką, a nocnej N37 ul. Rosoła" – wyjaśnia stołeczny ratusz.

d3a1vl8

Inwestorem budowy Południowej Obwodnicy Warszawy jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Projekt zakłada budowę trasy z dwoma jezdniami, gdzie kierowcy będą mieli do dyspozycji po trzy pasy ruchu. Powstanie m.in. tunel pod Ursynowem, most przez Wisłę oraz kilka węzłów drogowych.

Urząd m.st. Warszawa

(fot. Urząd Miasta)

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d3a1vl8

Podziel się opinią

Share

d3a1vl8

d3a1vl8