ycipk-34vgar

Warszawa. Kolizja auta SOP na moście Łazienkowskim

We wtorek rano w Warszawie doszło do kolizji z udziałem auta Służby Ochrony Państwa. Nikomu nic się nie stało. To kolejny incydent z udziałem kierowców SOP w ostatnich miesiącach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie z jednej z poprzednich stłuczek SOP
Zdjęcie z jednej z poprzednich stłuczek SOP (East News, Fot: Agencja SE/East News)
ycipk-34vgar

Jak donosi portal tvnwarszawa.pl, w kolizji wzięły udział dwa samochody. Po godzinie 9 nad Wałem Miedzeszyńskim na pasie w kierunku centrum, kierowca skody wjechał w tył peugeota. Oba auta zostały uszkodzone i zabrane na lawetę. Komenda Stołeczna Policji potwierdziła te informacje. Wiadomo, że nikt nie został poszkodowany.

Edyta Wisowska z biura prasowego Służby Ochrony Państwa potwierdziła z kolei, że kierowcą skody był funkcjonariusz Służby. - Rzeczywiście jedno z aut należało do Służby Ochrony Państwa. Nie było tam osób ochranianych - dodała. Kierowcy, w oczekiwaniu na przyjazd lawety pozostawili auta na kończącym się pasie jezdni. Nie było dużych utrudnień w ruchu.

Kolejny incydent z udziałem SOP

ycipk-34vgar

To kolejny incydent z udziałem kierowców SOP. Według nieoficjalnych informacji, to jedna z przyczyn dymisji szefa formacji, generała Tomasza Miłkowskiego.

Zobacz także: Dymisja szefa SOP. Wiceszef MSWiA Paweł Szefernaker komentuje

Komendant SOP znalazł się w ogniu krytyki po głośnym występie w TVN jesienią 2018 roku. Miłkowskiemu już wcześniej zarzucało się m.in. to, że rzadko pojawia się w pracy. Rzeczniczka SOP w rozmowie z Wirtualną Polską zdementowała te informacje.

ycipk-34vgar

Masz news, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WawaLove
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-34vgar

ycipk-34vgar
ycipk-34vgar