Trwa ładowanie...
d3uhnv2

Warszawa. Koronawirus w "Mazowszu". 22 artystów chorych

Wśród członków Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "Mazowsze" stwierdzono przypadki zakażeń COVID-19. Wszyscy, u których przeprowadzone testy wykazały wynik pozytywny, zostali skierowani na kwarantannę. Nikt nie potrzebował hospitalizacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Koronawirus w ”Mazowszu”. 22 artystów chorych
Warszawa. Koronawirus w ”Mazowszu”. 22 artystów chorych (Facebook.com)
d3uhnv2

Tancerze i pieśniarze z ”Mazowsza” rozpoczęli już normalną pracę po zniesieniu obostrzeń. Jednak jeszcze nie powrócili do koncertowania, tylko uczestniczą w próbach nad nowymi programami.

Teraz jednak próby trzeba było wstrzymać. Rzeczniczka zespołu Katarzyna Pasieczna w rozmowie z TVN24.pl potwierdziła, że 22 osób jest zakażonych, co uniemożliwia normalny tryb pracy.

Warszawa. Koronawirus w "Mazowszu". 22 artystów chorych

Zakażeni artyści trafili na kwarantannę i o swojej sytuacji poinformowali wszystkie osoby, z którymi ostatnio się kontaktowali. Po upływie 14 dni i po kolejnych testach próby będzie można wznowić.

d3uhnv2

Przez czas kwarantanny, tak jak podczas zamrożenia na początku pandemii, tancerze nie powinni stracić formy. Będą mogli ćwiczyć indywidualnie we własnych domach. Wiosną robili już zdalne próby online.

Zobacz też: Finał Mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej PGNiG Summer Superliga 2020 po raz pierwszy telewizji!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3uhnv2

Podziel się opinią

Share
d3uhnv2
d3uhnv2