Trwa ładowanie...
d10zle0

Warszawa. Kradli klocki z domu dziecka. Wpadli w ręce policji

Policjanci z warszawskiej Ochoty zatrzymali cztery młode osoby, które kradły klocki z domu dziecka. Zabawki były warte ponad 1 700 zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. W kradzież zamieszane były cztery młode osoby
Warszawa. W kradzież zamieszane były cztery młode osoby (East News, Fot: JAKUB WYSOCKI, REPORTER)
d10zle0

Policjanci zwalczający przestępczość wśród nieletnich zostali poinformowani o kradzieży klocków z domu dziecka na Ochocie. Z informacji wynikało, że łupem złodziei padło 30 kilogramów zabawek o wartości 1 740 zł.

Okazało się, że przestępstwa dokonały cztery młode osoby w wieku 17, 16, 15 i 13 lat. Podopieczni domu dziecka po zakończonej zabawie wynosili klocki z placówki. Odbierał je 17-latek, który opuścił już dom dziecka. Były wychowanek sprzedawał skradzione klocki 16-latkowi.

- Policjanci zebrali materiał dowodowy i zatrzymali wszystkie osoby uczestniczące w przestępstwie – przekazał mł. asp. Karol Cebula, oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Wobec trzech osób nieletnich skierowano wnioski do sądu z art. 278 kodeksu karnego. Sąd podejmie decyzję o zastosowaniu wobec nich odpowiedniego środka. 17-latek odpowie za paserstwo umyślne zgodnie z art. 291 kodeksu karnego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d10zle0

Podziel się opinią

Share
d10zle0
d10zle0