Trwa ładowanie...
d2beo1o

Warszawa. Mieszkańcy wybiorą zwycięzcę Nagrody Architektonicznej Prezydenta stolicy

Rozpoczął się wybór faworyta do Nagrody Architektonicznej Prezydenta Warszawy. Głosy mogą oddawać mieszkańcy stolicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
fot. Nagroda Architektoniczna Prezydenta Warszawy-Facebook
fot. Nagroda Architektoniczna Prezydenta Warszawy-Facebook
d2beo1o

W Warszawie można znaleźć mnóstwo ciekawych architektonicznie budynków, które tworzą przyjazną przestrzeń miejską. Miasto coraz bardziej też stawia na naturę i zieleń.

Warszawski ratusz, aby wyróżnić najlepsze realizacje architektoniczne, które w stołecznej przestrzeni pojawiły się do końca ubiegłego roku, organizuje już po raz szósty konkurs.

"Jury Nagrody Architektonicznej Prezydenta m.st. Warszawy wskazuje najlepszych autorów i inwestorów w 6. kategoriach podstawowych: Architektura użyteczności publicznej, Architektura komercyjna, Architektura mieszkaniowa, Nowe życie budynków, Projektowanie przestrzeni publicznej oraz Wydarzenie architektoniczne" – podaje Karolina Gałecka, rzeczniczka Urzędu Miasta.

d2beo1o

Emilian Kamiński o powrocie teatrów do pracy. Wciąż nie brakuje problemów

Warszawa. Nagroda Prezydenta Warszawy

W konkursie przewidziane są trzy nagrody specjalne, które będą miały za cel docenienie zastosowania rozwiązań proekologicznych, projektowania uniwersalnego, jak również dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz Grand Prix.

d2beo1o

"Wskażcie najlepsze spośród nominowanych inwestycji i wydarzeń zeszłego roku. Wystarczy wejść w formularz internetowy, przejrzeć opisy i zdjęcia, a później wybrać faworyta. Na Wasze głosy czekamy do 11 października. To dla nas cenna wskazówka i podpowiedź, jakiego miasta chcecie. Serdecznie zapraszam" – skomentował prezydent stolicy Rafał Trzaskowski.

Ponadto realizacja z największą liczbą głosów oddanych internetowo otrzyma tytuł Nagrody Mieszkańców.

Organizatorem akcji oraz fundatorem nagrody jest prezydent Warszawy. W ostatniej edycji Grand Prix zgarnęli autorzy biurowca Nowogrodzka Square przy alejach Jerozolimskich 93, natomiast Nagroda Mieszkańców powędrowała do ZODIAKU Warszawskiego Pawilonu Architektury.

Warszawiacy mogą oddawać głosy na stronie: www.nagroda-architektoniczna.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2beo1o

Podziel się opinią

Share
d2beo1o
d2beo1o