Trwa ładowanie...

Warszawa. Modernizacja w metrze. Wybrano wykonawcę

Metro Warszawskie Sp. z o.o. wybrało wykonawcę modernizacji Systemu Informacji Pasażerskiej na odcinku od stacji A1 Kabaty do stacji A7 Wilanowska.

Warszawa. Modernizacja w metrze. Wybrano wykonawcęŹródło: Metro Warszawskie
drrheoe
drrheoe

Oferta przewiduje instalację 28 nowych monitorów. Będą wyświetlać informacje o czasie przyjazdu najbliższych dwóch pociągów, komunikaty specjalne oraz o zmianie organizacji ruchu.

Ekrany zostaną zainstalowane na halach odpraw, w okolicy bramek biletowych. Nowe panele informacyjne będą miały przekątną co najmniej 32 cali. Mają być przystosowane do pracy ciągłej, pyłoszczelne, odporne na drgania i wandaloodporne.

- Dostarczany sprzęt musi być kompatybilny i integrujący się z obecnie działającym Systemem Informacji Pasażerskiej linii M1 i M2. Zamówienie obejmuje także wykonanie niezbędnego okablowania zasilającego i transmisyjnego – podkreśla Metro Warszawskie w komunikacie.

Wybrana została oferta firmy Rail-Mil Computers Sp. z o.o. Wykonawca wycenił prace na kwotę 1.334.000 zł netto.

Firma zobowiązana jest wykonać zamówienie w ciągu sześciu miesięcy od daty zawarcia umowy. Prace w publicznej części stacji metra oraz tunelu dozwolone są wyłącznie w przerwie nocnej, w godz. 1.00-4.00.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

drrheoe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drrheoe