Trwa ładowanie...

Warszawa. Może ktoś go rozpozna. To podejrzany o brutalny atak

Zaatakował na moście Poniatowskiego. To był atak na tle seksualnym. Policjanci szukają tego mężczyzny od początku czerwca. Teraz okazało się, że jego wizerunek utrwaliły kamery monitoringu. Funkcjonariusze liczą na to, że ktoś zidentyfikuje zwyrodnialca.

Warszawa. Policja szuka tego mężczyzny. To najprawdopodobniej sprawca brutalnej napaści na tle seksualnym (Policja)Warszawa. Policja szuka tego mężczyzny. To najprawdopodobniej sprawca brutalnej napaści na tle seksualnym (Policja)
dmzmbto
dmzmbto

Policja kilka dni temu dotarła do materiałów, które mogą pomóc w postępach prowadzonego śledztwa. To najprawdopodobniej twarz napastnika. Fotografia nie jest bardzo wyraźna, ale może być materiałem, który pozwoli rozpoznać twarz mężczyzny. Policja opublikowała zdjęcie i apeluje o pomoc. Każdy, komu rysy zarejestrowanego miejskim monitoringiem osobnika wydaje się znajoma, proszony jest o kontakt ze śledczymi.

Prowadzący dochodzenie policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII nie są skłonni ujawniać szczegółów związanych z czynem, jakiego dopuścił się mężczyzna. Chodzi bowiem o dobro ofiary, napadniętej 30 maja 2021 roku na moście Poniatowskiego.

Warszawa. Być może komuś uda się rozpoznać twarz tego mężczyzny. Jest podejrzewany o brutalny atak, do którego doszło 30 maja 2021 roku (Policja)
Warszawa. Być może komuś uda się rozpoznać twarz tego mężczyzny. Jest podejrzewany o brutalny atak, do którego doszło 30 maja 2021 roku (Policja)

Wiadomo jedynie, że sprawa dotyczy wykorzystania seksualnego, do którego mogło dojść przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem. Chodzi tu o zmuszenie do poddania się innej czynności seksualnej.

dmzmbto

Warszawa. Może ktoś go rozpozna. To podejrzany o brutalny atak

Sprawa jest bulwersująca. Poruszenie społeczne może przyczynić się do rozwiązania tej zagadki i wskazanie niebezpiecznej osoby.

Za czyn grozi sprawcy kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Niewykrycie sprawcy może pogłębiać traumę ofiary, a jego bezkarność może przynieść kolejne krzywdy.

Wszyscy, którzy rozpoznają i mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, proszeni są o kontakt, tel. 47 723-84-94, 47 723-69-08 w godz. 8-16 bądź drogą elektroniczną na adres dyzurny.krp7@ksp.policja.gov.pl.

Cumbre Vieja dalej pluje lawą. Nowe zdjęcia lotnicze

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dmzmbto
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmzmbto