Trwa ładowanie...
d47fm6e

Warszawa. Multipleksy Cinema City pozostaną jednak zamknięte

Kinomani czekali na ponowne otwarcie multipleksów Cinema City, które miało nastąpić 3 lipca. Niestety jednak, tak Warszawa jak i inne miasta w Polsce będą musiały poczekać na otwarcie sieciowych kin nieco dłużej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Multipleksy Cinema City pozostaną zamknięte
Warszawa. Multipleksy Cinema City pozostaną zamknięte (PAP)
d47fm6e

Warszawa. Kina Cinema City pozostaną zamknięte

Jeszcze w czerwcu do stałych klientów sieci trafiły maile informująceo ponownym otwarciu kin 3 lipca. Jak się okazuje, informacja ta była przedwczesna. Cinema City poinformowało wczoraj za pośrednictwem mediów społecznościowych, że potrzebuje więcej czasu na przygotowania do ponownego otwarcia kin dla klientów.

Cinema City to obecnie największa sieć multipleksów w Warszawie i w Polsce. Sale kinowe marki dostępne są w wielu galeriach handlowych na terenie stolicy.

d47fm6e

Warszawa. Lato w Cinema City - czas blockbusterów

Lato to okres, w którym na ekrany kin na całym świecie wchodzą tzw. blockbustery, czyli wielkie filmowe hity, których produkcja pochłania nierzadko ponad 200 mln dolarów. Są to flagowe produkcje wielkich wytwórni, których głównym celem jest przyciągnięcie do kin jak największej widowni i wygenerowanie w związku z tym jak największych przychodów.

Cinema City jako sieć multipleksów jest ważnym dostawcą tego typu produkcji filmowych na polskim rynku. Informacja przełożeniu terminu otwarcia kin, może więc budzić poczucie zawodu u wielu fanów hitów kinowych.

Warto jednak zauważyć, że w skutek pandemii koronawirusa wiele hitowych premier zostało przełożonych na późniejszy okres. Kinomani na pewno czekają na premierę nowego filmu Christophera Nolana "Tenet", który pierwotnie miał trafić do kin 17 lipca, jednak jego premierę przeniesiono na 12 sierpnia.

d47fm6e

Zobacz też: Wiceminister sprawiedliwości dobitnie o sprawie Durczoka: ja bym siedział

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d47fm6e

Podziel się opinią

Share
d47fm6e
d47fm6e