Trwa ładowanie...
d3a4ur9

Warszawa. Na Woli zacumuje statek piracki. To projekt z budżetu obywatelskiego

Jesienią zakończą się prace przy budowie nietypowej atrakcji dla najmłodszych, którą wybrano w zeszłorocznej edycji budżetu obywatelskiego. Wtorek, 15 września to ostatni dzień głosowania w tegorocznej edycji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Wtorek jest ostatnim dniem głosowania na projekty z budżetu obywatelskiego
Warszawa. Wtorek jest ostatnim dniem głosowania na projekty z budżetu obywatelskiego (Urząd Dzielnicy Wola, Fot: Urząd Dzielnicy Wola)
d3a4ur9

Jak poinformował Urząd Dzielnicy Wola, plac zabaw w formie statku pirackiego jest wyposażony w dodatkowe urządzenia do zabawy. Stanie w Parku Sowińskiego, przy wejściu od strony ul. Wolskiej.

– Zakończyliśmy właśnie procedurę wyboru wykonawcy wartego 150 tys. złotych zadania. Nowe urządzenie powinno trafić do parku pod koniec listopada tego roku – powiedział burmistrz Woli, Krzysztof Strzałkowski. Wykonawcą placu będzie firma IKB Grzegorz Chudek.

Władze miasta przypominają jednocześnie, że wtorek, 15 września to ostatni dzień głosowania w obecnej edycji budżetu obywatelskiego.

d3a4ur9

Warszawa. Projekty z Woli

W tej edycji budżetu obywatelskiego po etapach oceny pod kątem zgodności z przepisami oraz możliwości realizacji w ciągu jednego roku dopuszczonych do głosowania zostało 107 ze 146 zgłoszonych projektów z Woli. Na ich realizację przeznaczono ponad 4,6 mln złotych. Dopuszczono też 106 z 200 pomysłów ogólnomiejskich.

To oznacza, że w tym roku liczba zgłoszonych projektów oraz tych dopuszczonych do głosowania była większa niż w zeszłym roku.

Udział w głosowaniu może wziąć każdy mieszkaniec Warszawy. Nie trzeba być w niej zameldowanym. Głos mogą również oddać warszawiacy poniżej 13. roku życia – wówczas niezbędna jest zgoda rodzica lub opiekuna prawnego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3a4ur9

Podziel się opinią

Share
d3a4ur9
d3a4ur9