Trwa ładowanie...
d4hlof3

Warszawa nagrodzona za bycie "miastem aktywnym"

To uhonorowanie wyróżniających się dokonań Warszawy jako „miasta aktywnego” w obszarze promocji sportu i aktywności fizycznej wśród mieszkańców
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa nagrodzona za bycie "miastem aktywnym"
d4hlof3

Miasto Stołeczne Warszawa zostało wyróżnione nagrodą Triple AC Pioneer Award przyznawaną przez TAFISA – jedną z wiodących organizacji sportowych w Europie i na świecie, działającą na rzecz upowszechniania sportu i rekreacji pod hasłem „ Sport dla wszystkich” (Sport for All).

Nagroda Triple AC Pioneer Award jest uhonorowaniem wyróżniających się dokonań Warszawy jako „miasta aktywnego” w obszarze promocji sportu i aktywności fizycznej wśród mieszkańców.

* Za darmo: Sportowa jesień w czterech parkach Warszawy*

d4hlof3

Dla TAFISA istotne były działania jakie stołeczny samorząd realizował w obszarze* inwestycji i programów sportowych oraz imprez rekreacyjnych o charakterze ogólnomiejskim, które zostały przeprowadzone we współpracy z miejskimi ośrodkami sportu, a także sektorem organizacji pozarządowych działających w obszarze sportu.*

* VI edycja Praskiej Dychy*

Szczególnie wyróżnione zostały programy sportowe i rekreacyjne skierowane do dzieci i młodzieży, seniorów oraz osób niepełnosprawnych. Wśród takich działań znajdują się m.in. „Od zabawy do sportu”, „Senior starszy sprawniejszy”, „Niepełnosprawny sprawniejszy” czy „Sportowy talent”.

* TAFISA*jest organizacją zrzeszającą ponad 200 członków, ze 130 krajów świata. Celem organizacji jest rozwój aktywnych społeczeństw na całym świecie poprzez promowanie i ułatwianie wszystkim obywatelom dostępu do sportu i aktywności fizycznej. Główne założenia TAFISA dotyczą działań na forum międzynarodowym na rzecz programów i imprez wspierających sport dla wszystkich oraz tworzenia platform współpracy międzynarodowej i wymiany doświadczeń.

d4hlof3
d4hlof3

Podziel się opinią

Share

d4hlof3

d4hlof3