Trwa ładowanie...
d4a1zt1

Warszawa. Napadli na sklep z przedmiotem przypominającym broń

Kobieta ze swoim partnerem napadła na pracownika sklepu na Woli. Podczas zatrzymania policja znalazła przy nich amunicję, nóż oraz narkotyki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Policja zatrzymała kobietę i mężczyznę, którzy napadli na sklep.
Warszawa. Policja zatrzymała kobietę i mężczyznę, którzy napadli na sklep. (Policja)
d4a1zt1

Stołeczni policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o napad na jeden z wolskich sklepów.

"Do sklepu pierwsza weszła kobieta, która upewniła się, że poza sprzedawcą nikogo nie ma i opuściła sklep dając sygnał partnerowi, jednocześnie obserwowała, żeby nikt postronny nie wszedł do lokalu. Po chwili do sklepu wszedł mężczyzna, który wyjął przedmiot przypominający broń oraz pałkę teleskopową i zażądał od sprzedawcy wydania pieniędzy. Napastnik zabrał pieniądze w kwocie prawie dwóch tysięcy złotych i wybiegł ze sklepu" - relacjonuje policja.

Mundurowi zabezpieczyli na miejscu zdarzenia monitoring z wizerunkami sprawców napadu oraz zgromadzili materiał dowodowy.

d4a1zt1

Zobacz także: "Niepełnosprawny napadł na sklep. Broń trzymał nogami"

Warszawa. Był powiązany z drugim napadem – w Śródmieściu

Następnego dnia 37-latka wraz ze swoim parterem, zostali rozpoznani przez warszawskich wywiadowców na ulicy. Okazało się, że 38-latek jest powiązany również z innym napadem, który miał miejsce w Śródmieściu.
W momencie zatrzymania, funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie nóż, amunicję, plik pieniędzy oraz kilka porcji narkotyków.

Kobieta i mężczyzna usłyszeli już zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia i zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. 38-latek odpowie również za napad w Śródmieściu oraz za posiadanie amunicji i środków odurzających.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4a1zt1

Podziel się opinią

Share

d4a1zt1

d4a1zt1