Trwa ładowanie...

Warszawa. Narkotyki na klatce schodowej

Straż miejska otrzymała zgłoszenie, że w jednym z bloków na Saskiej Kępie lokatorzy w nocy zauważyli obce osoby. Strażnicy podczas interwencji znaleźli przy sprawdzanych osobach narkotyki.

Share
Warszawa. Narkotyki na klatce schodowej
Źródło: Straż Miejska
d8436re

Strażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego w nocy otrzymali zgłoszenie, że w jednym z bloków przy ul. Międzynarodowej przebywają obce osoby. Pojechali na miejsce. Podczas kontroli klatki schodowej strażnicy natknęli się na kobietę i mężczyznę – informuje referat prasowy Straży Miejskiej.

Na widok funkcjonariuszy kobieta nerwowym ruchem odłożyła na schody etui na okulary i torebkę. Strażnicy sprawdzili, co jest w etui. Okazało się, że znajdowały się w nim trzy zawiniątka z folii aluminiowej, wewnątrz których był biały proszek. Kobieta powiedziała, że to należąca do niej amfetamina. Na miejsce wezwano policję.

37-letnia kobieta została przewieziona do komendy rejonowej policji. Sprawdzono testerem narkotykowym zawartość zawiniątek. Potwierdziło się, że zawierają one łącznie ponad 2,5 grama amfetaminy. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi policja.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d8436re

Podziel się opinią

Share
d8436re
d8436re