Trwa ładowanie...
d2kf02j

Warszawa. Narkotyki na klatce schodowej

Straż miejska otrzymała zgłoszenie, że w jednym z bloków na Saskiej Kępie lokatorzy w nocy zauważyli obce osoby. Strażnicy podczas interwencji znaleźli przy sprawdzanych osobach narkotyki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Strażnicy miejscy znaleźli narkotyki
Warszawa. Strażnicy miejscy znaleźli narkotyki (Straż Miejska)
d2kf02j

Strażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego w nocy otrzymali zgłoszenie, że w jednym z bloków przy ul. Międzynarodowej przebywają obce osoby. Pojechali na miejsce. Podczas kontroli klatki schodowej strażnicy natknęli się na kobietę i mężczyznę – informuje referat prasowy Straży Miejskiej.

Na widok funkcjonariuszy kobieta nerwowym ruchem odłożyła na schody etui na okulary i torebkę. Strażnicy sprawdzili, co jest w etui. Okazało się, że znajdowały się w nim trzy zawiniątka z folii aluminiowej, wewnątrz których był biały proszek. Kobieta powiedziała, że to należąca do niej amfetamina. Na miejsce wezwano policję.

37-letnia kobieta została przewieziona do komendy rejonowej policji. Sprawdzono testerem narkotykowym zawartość zawiniątek. Potwierdziło się, że zawierają one łącznie ponad 2,5 grama amfetaminy. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi policja.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d2kf02j

Podziel się opinią

Share
d2kf02j
d2kf02j