Trwa ładowanie...

Warszawa. Nie ma już zakłóceń w dostawach ciepła. EC Żerań pracuje normalnie

W piątek rano produkcja ciepła w stołecznej Elektrociepłowni Żerań została przywrócona do normy. W czwartek doszło do awarii. Obecnie nie ma już żadnych zakłóceń w dostawach ciepła.
Share
Warszawa. Produkcja ciepła została przywrócona do normy
Warszawa. Produkcja ciepła została przywrócona do normyŹródło: PAP, Fot: Darek Delmanowicz
d14mnjj

- Parametry wody sieciowej przywrócono do normy w piątek o godz. 7.45 - poinformowała rzeczniczka PGNiG Termika Barbara Gorzelak. - Nie ma już żadnych zakłóceń w dostawach ciepła do odbiorcy - podkreśliła.

PGNiG Termika ustala dokładne przyczyny awarii, do której doszło w czwartek ok. godz. 18.00 w części elektrycznej zakładu. Skutkiem było wyłączenie wszystkich urządzeń produkcyjnych i zakłócenia w dostawach ciepła i ciepłej wody w 10 warszawskich dzielnicach.

Elektrociepłownia Żerań jest druga co do wielkości, po Elektrociepłowni Siekierki, pod względem ilości wytwarzanego ciepła dla mieszkańców Warszawy.

d14mnjj

Warszawa. Bez ogrzewania część Pragi

Natomiast również w piątek rano Veolia Energia Warszawa S.A poinformowała, że część mieszkańców stołecznej Pragi nie będzie miała ogrzewania przynajmniej do soboty.

Do awarii sieci ciepłowniczej doszło w piątek rano.

Veolia Energia Warszawa S.A. poinformowała o wstrzymaniu dostaw ciepła w rejonie ul. Jagiellońskiej. Awaria nastąpiła ok. godz. 6:20 w rejonie ul. Jagiellońskiej 3.

d14mnjj

Zimne kaloryfery będą mieli mieszkańcy ulic: Jagiellońskiej, Kępnej, Marcinkowskiego, Okrzei, Sierakowskiego, Sprzecznej, Targowej, Wrzesińskiej oraz Zamoyskiego.

- Przywrócenie dostaw ciepła planowane jest 16.01.2021 o godz. 6:00 - czytamy na stronie internetowej Veolia.

W wyniku awarii w ulicy Jagiellońskiej w Warszawie powstała dziura, w którą wpadł autobus linii 135. Nikomu nic się nie stało.

Suszenie mokrych butów od śniegu. Oto kilka prostych metod

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d14mnjj

Podziel się opinią

Share
d14mnjj
d14mnjj