Trwa ładowanie...
d4hlof3

Warszawa. "Nocny spacerowicz" potrzebował pomocy. Jeż wpadł do studzienki

Niecodzienny gość podczas zwiedzania Warszawy, wpadł do studzienki odpływowej. Interweniowali funkcjonariusze Straży Miejskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Funkcjonariusze pomogli kolczastemu ssakowi (fot. Straż Miejska)
Warszawa. Funkcjonariusze pomogli kolczastemu ssakowi (fot. Straż Miejska)
d4hlof3

We wtorek 7 lipca do funkcjonariuszy, którzy patrolowali ulicę Srebrną, podeszła kobieta. Mieszkanka Warszawy twierdziła, że nieopodal, w studzience odpływowej, znajduje się jeż, który tam wpadł i nie może się wydostać.

Jeże są dość częstym zjawiskiem na stołecznych ulicach. Zamieszkują one najchętniej lasy z bogatym podszyciem oraz zarośla. W obszarach zabudowanych upodobały sobie wyjątkowo parki miejskie oraz ogrody.

Warszawa. Jeż utknął w studzience na kilka dni

"Rzeczywiście, w środku znajdowało się mocno osłabione zwierzątko. Prawdopodobnie tkwiło tam od kilku dni. Jeż nie miał szans opuszczenia blisko półmetrowej studzienki" – informuje stołeczna Straż Miejska.

d4hlof3

"Zobacz także:Prawdziwa inwazja ślimaków. Jak się ich pozbyć w prosty sposób? "

Strażnicy miejscy pomogli wydostać się zwierzątku z pułapki, po czym dali mu pić i zaopiekowali się nim do przyjazdu odpowiednich służb.

Jeż, lubiący nocne spacery po Warszawie, trafił pod opiekę specjalistów z lecznicy Lasów Państwowych. Kiedy ssak powróci do pełni sił, zostanie odwieziony do swojego naturalnego środowiska.

(fot. Straż Miejska)

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4hlof3

Podziel się opinią

Share

d4hlof3

d4hlof3