Trwa ładowanie...
d22dru5

Warszawa. Nowe ograniczenia w komunikacji miejskiej

Od poniedziałku do pojazdów komunikacji miejskiej może wejść nie więcej pasażerów niż wynosi połowa liczby wszystkich miejsc siedzących i stojących w danym pojeździe. Zajmując miejsca należy pamiętać, że nadal połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Połowa miejsc siedzących musi być pusta
Warszawa. Połowa miejsc siedzących musi być pusta (PAP)
d22dru5

30 maja rozpoczął się czwarty etap znoszenia ograniczeń. Zniesiono obowiązek zasłaniania ust i nosa w przestrzeni otwartej, w której można zachować dwa metry odstępu od innych. Maseczki są jednak konieczne w niektórych przestrzeniach zamkniętych, m.in. pojazdach komunikacji miejskiej.

Stołeczny ratusz podkreśla, że nie rezygnuje z wcześniej wprowadzonych środków ostrożności. - W dalszym ciągu pojazdy warszawskiej komunikacji miejskiej są dezynfekowane, a kierowców i motorniczych od pasażerów oddziela specjalna strefa zamknięta. Na drzwiach widnieje również informacja o maksymalnej liczbie osób, które mogą przebywać w pojeździe – czytamy w komunikacie.

Należy pamiętać, że jedna zasada pozostaje wciąż aktualna. Wciąż musimy zachować szczególną ostrożność w kontaktach z innymi oraz zakrywać usta i nos podczas przebywania w pojazdach Warszawskiego Transportu Publicznego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d22dru5

Podziel się opinią

Share
d22dru5
d22dru5