Trwa ładowanie...
d2beo1o

Warszawa. Obchody Dni Wilanowa 2020

Trwają Dni Wilanowa 2020. W programie m.in. kuchnia street food, występ Filharmonii Dziecięcej, wydarzenia filmowe, teatralne i muzyczne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Trwają obchody Dni Wilanowa
Warszawa. Trwają obchody Dni Wilanowa (East News, Fot: JERZY CISZEWSKI, REPORTER)
d2beo1o

Drugi weekend obchodów obfituje w wiele atrakcji. W piątek Wilanów stanie się areną street foodowej kuchni z całego świata. To za sprawą Food Trucków, które wjadą na plażę Wilanów. Przez trzy dni będzie można dobrze zjeść i skosztować orzeźwiającej lemoniady.

Wilanów. Muzyczna sobota

W sobotę na scenie Royal Wilanów wystąpi Filharmonia Dziecięca z przedstawieniem „Z daleka i bliska”. Później rozpocznie się zabawa w blues’owo – rock’owych rytmach z zespołem Cheap Tobacco. W tym samym czasie Centrum Kultury Wilanów przedstawi ofertę edukacyjno-artystyczną na sezon 2020/2021 w ramach dni otwartych. Będzie możliwość zapisu na zajęcia, spotkania i rozmowy z instruktorami oraz z innymi gośćmi – poinformował Urząd Dzielnicy Wilanów.

d2beo1o

Dzień zakończy się atrakcją dla kinomanów – filmem „Na noże” w ramach Filmowej Stolicy Lata, który będzie wyemitowany pod Urzędem Dzielnicy Wilanów.

Wilanów. Atrakcje w niedzielę

Następnego dnia, w niedzielę, na placu Vogla odbędzie się interaktywny spektakl teatralny dla dzieci „Wielki wynalazek”, podczas którego będzie można sprawdzić, czy szalonemu profesorowi uda się stworzyć coś ważnego dla ludzkości. Po południu odbędzie się koncert „Mamy Śpiewamy”, podczas którego będzie można bawić się dźwiękami z 9-osobowym zespołem profesjonalnych muzyków.

Na dziedzińcu Muzeum Pałacu Jana III Sobieskiego w Wilanowie projekt "Szekspir w Parku" z przedstawieniem „Romeo i Julia” odbędzie się zarówno w sobotę – o godz. 14:00 i 19:00 jak i w niedzielę o godz. 19:00.

Dni Wilanowa 2020 trwają w tym roku do 13 września.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2beo1o

Podziel się opinią

Share
d2beo1o
d2beo1o