Trwa ładowanie...
d3ky7ch

Warszawa. Odcinkowy pomiar prędkości na S8 po wypadku autobusu miejskiego

GDDKiA podjęła decyzję o zamontowaniu aparatury do odcinkowego pomiaru prędkości na trasie S8. To zmiana stanowiska drogowców spowodowana wypadkiem autobusu miejskiego, który 25 czerwca zawisł nad Wisłostradą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Wypadek autobusu na S8
Warszawa. Wypadek autobusu na S8 (PAP)
d3ky7ch

Drogowcy nie planowali takiego rozwiązania, zmienili jednak zdanie po wypadku autobusu komunikacji miejskiej, do którego doszło 25 czerwca na moście Grota-Roweckiego.

Warszawa. Odcinkowy pomiar prędkości na S8

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad jeszcze niedawno negatywnie odpowiadała na taki pomysł ze strony burmistrza Ursynowa, który chciał, by odcinkowy pomiar pojawił się w tunelu na S2. Teraz jednak drogowcy informują, że pomiar zostanie zainstalowany zarówno we wspomnianym tunelu, jak i na trasie S8.

d3ky7ch

Na S8 prędkość ma być mierzona na odcinku pomiędzy węzłem Konotopa a Markami. Jest to fragment o długości ok 9 km. Należy jednak zaznaczyć, że GDDKiA jest jeszcze na etapie konsultacji, więc plany te mogą jeszcze ulec zmianom. Bardzo prawdopodobne, że wydłużeniu ulegnie podlegający pomiarowi odcinek S2 na Ursynowie, bo obecne plany zakładają pomiar wyłącznie w tunelu. O podejmowanych działaniach drogowcy poinformowali na Twitterze.

Wyniki wyborów 2020. Leszek Miller mówi o błędzie Trzaskowskiego. "Mógł z tego zrobić majstersztyk"

"Kolejny krok do wprowadzenia odcinkowego pomiaru prędkości na S8 pomiędzy węzłami Konotopa i Marki oraz na S2 w tunelu pod Ursynowem. Wraz z Inspekcją Transportu Drogowego przeprowadziliśmy wizję trasy i przekazaliśmy część dokumentacji tunelu aby określić warunki dla OPP. Kolejne spotkanie w lipcu" - informuje GDDKiA w tweecie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ky7ch

Podziel się opinią

Share
d3ky7ch
d3ky7ch