Trwa ładowanie...

Warszawa. Ostatnie dni zapisów na 7. Bieg Zdobycia PAST-y

W nadchodzącą sobotę warszawscy biegacze oddadzą hołd powstańcom. Trwają zapisy na 7. Bieg Zdobycia PAST-y.
Share
Warszawa. Ostatnie dni zapisów na 7. Bieg Zdobycia PAST-y
Źródło: Urząd m.st. Warszawa, Fot: Urząd m.st. Warszawa
d3xv8m1

Wydarzenie odbędzie się 22 sierpnia w sobotę.

"Zapraszam każdego, dla kogo - tak jak dla mnie - ważna jest pamięć o bohaterach Powstania Warszawskiego. Rocznicę zdobycia budynku PAST-y mimo trwającej epidemii uczcijmy na sportowo" – powiedziała wiceprezydent stolicy, Renata Kaznowska.

"Miejscem wydarzenia będzie budynek mieszący się przy ul. Zielnej 39, w którym znajdowała się Polska Akcyjna Spółka Telekomunikacyjna, a celem biegaczy będzie dotarcie do mety, znajdującej się na 9. piętrze. Do wzięcia udziału w wydarzeniu zapraszają organizatorzy – Miasto Stołeczne Warszawa, Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa oraz partner – Fundacja Polskiego Państwa Podziemnego" – informuje Tomasz Kunert, zastępca rzecznika prasowego stołecznego ratusza.

d3xv8m1

76. rocznica Powstania Warszawskiego. Godzina "W" na PreZero Grand Prix. Piękne obrazki z siatkarskiego turnieju

Warszawa. To już ostatnie dni zapisów

Do soboty coraz mniej czasu, jednak nadal można zapisać się na wydarzenie. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: https://tiny.pl/ttnfr.

d3xv8m1

Organizatorzy wydarzenie zapewniają, że brane są pod uwagę wszelkie zalecenia w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną. Bieg odbędzie się w czterech blokach startowych, maksymalnie po 150 osób każdy. Uczestnicy nie będą startować wspólnie, a bieg będzie rozpoczynał się co 30 sekund. Każdy blok będzie także regularnie poddawany dezynfekcji.

Uczestnicy biegu otrzymają upominek w postaci koszulki okolicznościowej. Dodatkowo na biegaczy na mecie będzie czekać niespodzianka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3xv8m1

Podziel się opinią

Share
d3xv8m1
d3xv8m1