Trwa ładowanie...
d10zle0

Warszawa. Pilot śmigłowca LPR ofiarą kradzieży na Żoliborzu

Złodzieje ukradli samochód pilota pracującego w warszawskim oddziale Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W aucie znajdowały się przedmioty należące do LPR informują ratownicy na oficjalnym profilu na Facebooku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Pilot śmigłowca LPR ofiarą kradzieży na Żoliborzu
Warszawa. Pilot śmigłowca LPR ofiarą kradzieży na Żoliborzu (Facebook)
d10zle0

W środę 13 maja na oficjalnym profilu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego na Facebooku pojawił się komunikat o kradzieży samochodu jednego z pilotów śmigłowca LPR. W tekście ratownicy informują, że w skradzionym aucie znajdował się należący do pogotowia sprzęt oraz ważna licencja pilota. Równocześnie proszą sprawców o zwrócenie niezbędnego do pracy sprzętu.

Warszawa - ratownicy LPR proszą o zwrot skradzionego sprzętu

- Złodzieje, którzy dzisiaj w pobliżu WIML w Warszawie ukradli samochód naszego Kolegi zapewne już zauważyli, że w jego bagażniku znajdował się sprzęt Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i licencja pilota. Przedmiotów tych nie da się niezauważalnie sprzedać, ani wykorzystać poza HEMS. Dlatego prosimy - jeśli nie możecie zwrócić/porzucić samochodu (Honda CRV, szary metalik, szachownica lotnicza na klapie bagażnika), to chociaż ODEŚLIJCIE SPRZĘT🙏bez którego nie możemy latać - głosi komunikat na Facebooku.

d10zle0

Ratownicy obiecują anonimowość osobie która poinformuje ich o miejscu, w którym obecnie znajdują się sradzione przedmioty, zaznaczając, że bez nich praca LPR jest po prostu niemożliwa.

- Każdego dnia, realizujemy zadania zmierzające do ratowania życia i zdrowia ludzi - bez tego, co ukradliście nasz Pilot nie wykona żadnej misji !!! - napisali ratownicy.

Zobacz także:Galerie bez tłumów. Administratorzy zapewniają, że jest bezpiecznie

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d10zle0

Podziel się opinią

Share
d10zle0
d10zle0