Trwa ładowanie...
d46y3gg

Warszawa. Pociąg potrącił dwóch mężczyzn

Do potrącenia dwóch mężczyzn przez pociąg Kolei Mazowieckich doszło między stacjami Warszawa Wschodnia i Warszawa Rembertów. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Pociąg potrącił dwóch mężczyzn
Warszawa. Pociąg potrącił dwóch mężczyzn (PAP, Fot: Marcin Obara)
d46y3gg

Z informacji pozyskanych przez PAP wynika, że mężczyźni zostali potrąceni na odcinku między stacjami Warszawa Wschodnia i Warszawa Rembertów. Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 17.00. Obaj poszkodowani przeżyli i zostali karetką przewiezieni do szpitala. Obecnie trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyźni przechodzili przez torowisko w niedozwolonym miejscu.

Warszawa. Utrudnienia w ruchu pociągów

Z komunikatu Szybkich Kolei Miejskich wynika, że na odcinku występują utrudnienia w ruchu pociągów wszystkich przewoźników.

d46y3gg

"Z otrzymanych informacji wynika, że pociągi SKM linii S2 w obu kierunkach mogą być opóźnione do około 45 minut. Oczekujemy na dalsze informacje od zarządcy infrastruktury - spółki PKP Polskie Linie Kolejowe. Niezwłocznie poinformujemy Państwa o wszelkich zmianach i uaktualnieniach dotyczących tej sytuacji" - czytamy w komunikacie SKM.

Mateusz Morawiecki złamał prawo? Beata Szydło jednoznaczne oceniła decyzję premiera

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d46y3gg

Podziel się opinią

Share
d46y3gg
d46y3gg