Trwa ładowanie...
d38q25a

Warszawa. Policja zatrzymała mężczyznę, za którym wystawiono trzy listy gończe

Zatrzymano 36-latka poszukiwanego trzema listami gończymi. Mężczyzna często zmieniał miejsce pobytu. Sąd zdecydował o przewiezieniu go do więzienia.
Share
Zatrzymano mężczyznę poszukiwanego trzema listami gończymi
Zatrzymano mężczyznę poszukiwanego trzema listami gończymiŹródło: Policja, Fot: Policja
d38q25a

W ostatnim czasie wolscy policjanci prowadzili działania ukierunkowane w szczególności na zatrzymanie osób poszukiwanych i ściganych listami gończymi.

Policja przeprowadziła działania operacyjne. Na podstawie uzyskanych informacji dotarła do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Ustalono, gdzie ukrywa się mężczyzna poszukiwany trzema listami gończymi. Listy były wydane przez Sąd Rejonowy w Radomiu i Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli.

d38q25a

„Mężczyzna był poszukiwany za przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji oraz za przestępstwo związane z naruszeniem nietykalności cielesnej policjanta” – powiedziała Wawalove kom. Marta Sulowska z Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV.

Zmieniał miejsca zamieszkania

Policja podkreśla, że 36-latek starał się za wszelką cenę uniknąć spotkania z wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna celowo zmieniał miejsca zamieszkania. Ustalono aktualne miejsce jego pobytu.

Mężczyzna został zatrzymany na ulicy na Pradze Północ. Widząc zbliżających się policjantów próbował ich zmylić. Zmienił kierunek, w którym szedł, jednak nie udało mu się zgubić policjantów.

36-latka doprowadzono do jednostki policji na Woli. Zgodnie z decyzją sądu trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d38q25a

Podziel się opinią

Share
d38q25a
d38q25a