Trwa ładowanie...

Warszawa. Polonus stopniowo wznawia działalność

Spółka Polonus przywraca przewozy dalekobieżne i lokalne. Działalność wznowi również Dworzec Zachodni i Hostel Zachodni. Wszędzie obowiązywać będą rygorystyczne zasady bezpieczeństwa – zapewnia firma.
Share
Warszawa. Stopniowo przywracane będą połączenia autobusowe
Warszawa. Stopniowo przywracane będą połączenia autobusoweŹródło: PAP
d1ja5th

- Od pewnego czasu otrzymywaliśmy od pasażerów oraz przewoźników prośby dotyczące przywrócenia naszych usług. Dlatego przy zachowaniu wszystkich rygorystycznych procedur bezpieczeństwa postanowiliśmy stopniowo wznawiać nasze działalności. Dołożymy wszelkich starań, by wyjazdy podczas zbliżającego się sezonu wakacyjnego były komfortowe, ale przede wszystkim w pełni bezpieczne dla wszystkich pasażerów – powiedział prezes zarządu Polonus Maciej Acedański.

W związku ze znoszeniem ograniczeń przez rząd, w kolejnych etapach zostaną przywrócone przewozy dalekobieżne, lokalne, działalność Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia oraz Hostelu Zachodniego – czytamy w komunikacie spółki.

Warszawa. Dworzec Zachodni ponownie otwarty

Od 1 czerwca do pełnego działania wróci Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia. To jeden z najpopularniejszych i największych węzłów komunikacyjnych w Polsce.

d1ja5th

Otwarte zostaną kasy biletowe, informacja oraz Centrum Operacyjne Dworca. Hala dworca jest regularnie i kompleksowo dezynfekowana. Do dyspozycji podróżnych są dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. Rozwieszono plakaty przypominające o zasadach higieny i bezpieczeństwa.

Otwarty dla gości jest już Hostel Zachodni. Hostel oferuje 168 miejsc noclegowych. Działalność placówki została wznowiona zgodnie z wytycznymi służb sanitarnych.

Warszawa. Stopniowo wracają połączenia autobusowe

Przewozy dalekobieżne narodowego przewoźnika Polonus będą stopniowo wznowione od 29 maja. Już od 25 maja będą systematycznie przywracane połączenia lokalne w ramach baz operacyjnych w Piasecznie i Nowym Dworze Mazowieckim.

Jak zapewnia firma, we wszystkich autobusach będą obowiązywały rygorystyczne procedury bezpieczeństwa. Pojazdy będą regularnie dezynfekowane za pomocą profesjonalnych urządzeń do czyszczenia elektrostatycznego oraz ozonowania.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1ja5th

Podziel się opinią

Share
d1ja5th
d1ja5th