Trwa ładowanie...

Warszawa. Pościg na Woli. Pasażer wyrzucił przez okno plecak pełen marihuany

Pościg za pędzącym wolskimi uliczkami Infiniti zakończył się niespodziewanie. W jego trakcie pasażer wyrzucił przez okno plecak. jak się okazało po brzegi wypchany marihuaną.

Share
Warszawa. Pościg na Woli. Pasażer wyrzucił przez okno plecak pełen marihuany
dzijaly

Wszystko zaczęło się w sobotę ok. godz. 16. Wolscy policjanci zaważyli Infiniti, które przejechało przez krzyżowanie na czerwonym świetle. Wywiadowcy podjechali do auta i dali kierowcy znak, by zatrzymał się na parkingu. Infiiniti zamiast się zatrzymać, z piskiem opon ruszyło do ucieczki.

Mundurowi wezwali posiłki. Infiniti mknęło z dużą prędkością wolskimi ulicami. W pewnym momencie pasażer wyrzucił przez okno plecak. Jak się potem okazało wypchany był marihuaną. Było w nim 300 gram o czarnorynkowej wartości 8 tysięcy zł. Wywiadowcy zajechali mu drogę i błyskawicznie zatrzymali samochód.

Zobacz też: 3 tys. zł brutto dla każdego. Nowa propozycja związkowców

Policjanci sprawdzili, że 28-letni kierowca i 30-letni pasażer już wcześniej mieli konflikt z prawem i byli poszukiwani. Obaj mają na koncie wyroki pozbawienia wolności.Mężczyźni usłyszeli już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

dzijaly

Kierowca dodatkowo odpowie za nie zatrzymanie pojazdu na polecenie policjantów. 28-latek trafił na razie do aresztu na trzy miesiące. Za posiadanie narkotyków obaj mogą spędzić za kratami nawet 10 lat.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dzijaly

Podziel się opinią

Share
dzijaly
dzijaly