Trwa ładowanie...
d1bx0zf

Warszawa. Pożar w kamienicy na Pradze, pięć jednostek w akcji

Pożar w kamienicy przy ul. Brzeskiej wybuchł w czwartek przed godziną 20. Na miejscu działa pięć zastępów straży pożarnej. - Mieszkańców budynku nie ewakuowano, paliły się dwa pomieszczenia na trzecim piętrze - mówi kpt. Wojciech Kapczyński.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pożar kamienicy na Pradze gasiło pięć jednostek straży pożarnej
Pożar kamienicy na Pradze gasiło pięć jednostek straży pożarnej (East News)
d1bx0zf

Informację o pożarze w okolicach Dworca Wschodniego w Warszawie otrzymaliśmy od jednej z czytelniczek.

Wirtualnej Polsce udało się ustalić, że palił się pustostan w kamienicy przy ul. Brzeskiej w Warszawie. Jak mówi kpt. Wojciech Kapczyński z zespołu prasowego stołecznej komendy PSP w Warszawie, sytuację szybko opanowano. - Na miejscu działa pięć zastępów straży pożarnej. Paliły się dwa pomieszczenia w pustostanie na trzecim piętrze. Nie było potrzeby ewakuacji mieszkańców - relacjonuje.

Strażacy upewniają się, czy pożar nie przedostał się na dach. Sprawdzają również dokładnie pogorzelisko. - Na ten moment nie ma informacji o osobach poszkodowanych - mówi Kapczyński.

d1bx0zf

Stołeczna policja ustali, co było przyczyną pożaru.

Zobacz także: Pożar "Mordoru" w Warszawie

To drugi pożar tego samego dnia w Warszawie. Przed godziną 10 nad biurowcami w warszawskiej dzielnicy Mokotów pojawiły się tumany czarnego dymu. Według obecnych na miejscu świadków zapaliła się budka z jedzeniem. Informację o pożarze oraz zdjęcia dostaliśmy na platformę #DziejeSie.

d1bx0zf

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1bx0zf

Podziel się opinią

Share
d1bx0zf
d1bx0zf